Twitter’da Para Kazanmanın 4 Yolu

Twitter , farklı bireylere ulaşmak için hızla köklü bir çözüm haline geldi.

2019 yılında şirkete göre her ay ortalama 330 milyon kişi Twitter’ı kullandı. Bireyler Twitter’ı bilgileri incelemek, arkadaşlarla birlikte çalışmak ve üreticilere uymak için kullanır.

Tüm bu etkileşim potansiyel para kazanma alternatifleriyle sonuçlanabilir. Twitter’da para kazanmanın çeşitli yöntemleri vardır, ancak tweet atmak için bir komisyon almak istiyorsanız mutlaka bir rekreasyon planı gerektirir.

Twitter’da nasıl para kazanılır?

Twitter, Fb gibi platformlar kadar para kazanmak için çok fazla seçeneğe sahip değil. Sabitlenecek hiçbir takım yok ve reklam sistemi Fb’lerden çok daha az güçlü.

Bu, Twitter’da para kazanamayacağınız anlamına gelmez. 2012 yılında Kim Kardashian , tweet başına 10.000 dolar kazandı ve ünlüler ve farklı etkileyiciler, tweet’leriyle nakit almaya devam ediyorlar.

Farklı platformlardan daha az reklamla, bireyler sponsorlu veya tanıtım tweetleri konusunda şüpheci değildir. Ve daha az reklamverenle, ekstra oda anlamına gelir, böylece dışarı çıkabilirsiniz.

Twitter’dan Para Kazanmak İçin Yapmanız Gereken 4 Sorun

Hesabınızı, rastgele bir hesaba alternatif olarak para kazanıcı olacak şekilde ayarlamak için adımlar atmalısınız. Bir işletme veya girişimci işletme olarak Twitter’da nakit kazanma ile ilgilenin. Tamamen farklı yöntemlerle denemeler yapın ve bunu verimli bir şekilde yaptığını bulan insanlardan öğretin.

1. Modelinizi Oluşturun

Eğer terfi etmek istiyorsanız, kendinizi sadece bir kişi olarak değil, bir model olarak inşa etmek isteyebilirsiniz.

Bireysel unvanınızı bir model olarak kullansanız bile, kendinizi yalnızca ortak bir birey olarak değil, bir şirket varlığı olarak görmeye devam etmelisiniz. Şirketler, her biri bilinçli ve bilinçaltı olarak dünyaya ilettikleri mesaja konsantre olmak istiyorlar.

Küçük ayrıntılar, başkalarının modelinizi nasıl anladığı ve bireylerin sizinle nasıl girişimde bulunacağı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Twitter modelinizin bir parçası olarak, bir sonrakini Twitter profilinize dahil etmek istersiniz:

 • İle anlaşma
 • Senin internet siten
 • Bir biyografi veya tanıtımını yaptığınız şeyin açıklaması
 • Bir başlık resmi

Zaten bir profiliniz olduğunda, tekrar bir adım atın ve bu özelliklerin her birine bir göz atın. Yetenekli görünüyorlar mı? Bunu, tanıtımını yapmaya çalıştığınız birine işaret etmekten gurur duyar mısınız? İhtiyacınız olan mesajı veriyor mu? Resim grenli görünüyor mu yoksa anahat takipçilere alternatif olarak arkadaşlara yönelik mi?

Daha yüksek, ancak birkaç arkadaşınızdan profilinizi sizin için kontrol etmelerini ve fikirlerini istemelerini isteyin. Modelinizi bir teknik olarak görebilirsiniz, ancak farklı kişiler muhtemelen başka bir şekilde anlarlar ve bu da bilinmesi gereken önemli bilgilerdir.

2. Aşağıdakileri oluşturun

Profilinizi mükemmelleştirdikten sonra, Twitter’da nakit kazanmanın bir sonraki adımı takipçilerinizi oluşturmaktır. Kimse mesajınızı dinlemiyorsa Twitter’da para kazanamazsınız.

Burada takipçileri elde etmek için sadece birkaç yöntem listelenmiştir:

 • Farklı bireylerin tweet’lerini paylaşın
 • Görüşmelerde farklı müşterilerle birlikte çalışın
 • İlgili hashtag’leri kullan ( hashtagify bunun için mükemmel bir araçtır)
 • İlgi alanınızda kendilerini bulan veya hedef müşterileriniz gibi olan insanlara uyun

Platformda enerjik kalmaya yardımcı olur. Tweetler çok uzun sürmez, bu nedenle düzenli olarak yayınlamak, bireyin yayınlarını daha uzun süre tutacağınız anlamına gelir. Yalnızca her hafta en kısa sürede giriş yapanlar için aşağıdakileri oluşturmak daha dayanıklı olacaktır.

Alakalı kalmak için cep telefonunuzdaki Twitter uygulamasını edinin. Bir tweet göndermek ve bir diyalog başlatmak için bakkal perakendecisine veya spor salonuna gitmiş gibi rastgele anlar kullanın. Çok fazla zamanı olmayanlar için, tweet’leri önceden planlayabilirsiniz, ancak yine de takipçilerinizle cevap vermek ve onlarla etkileşime geçmek için giriş yapmanız gerekir.

Ayrıca size yardımcı olacak bir dijital asistan da kiralayabilirsiniz .

3. Yerli Katılım

Gönderdiğiniz tweetlerle bireyleri meşgul etmelisiniz. Bu, model varlığınızı yükseltebilir ve bireylerin sizinle ilgili konuşmasını sağlayabilir.

Ücretli tweet’leri tanıtmaya benzer bir şekilde Twitter’da nakit kazanmanın bazı stratejileri, tweet’lerin görülmesi için onaylanmış bir gözlem belgesine sahip olmanızı gerektirir. Mesajınızın farklı kişilere ulaşmaması durumunda hiç kimse size tweet atmak istemez.

Katılımı evcilleştirmenin bazı yöntemleri vardır:

 • Twitter sohbetlerini, yarışmalarını ve hediyelerini tutma
 • Görüntüleyenlerinize soru sorma
 • Dikkat çekici ve düşündürücü makaleleri paylaşın
 • Farklı Twitter tüketicilerinin konuşmalarına saygıyla katılın

Twitter’da etkileşim oluşturmak için bunlardan birini veya tümünü kullanmalısınız. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, oluşturduğunuz modele uygun ve gerçek olun.

4. Tanıtım Çalışması

Ücretli bir sözcü gibi ses çıkarmadan malları tanıtmanın en iyi yolunu bilmiyorsanız Twitter’da tanıtım yapmak gerçekten kalitesiz olabilir. Araçlarınızla gelen bir şeyi tanıtmanın bir alternatifi olarak, gerçekten kullandığınız mallara dikkat etmeye çalışmak en iyisidir.

Hiçbir şekilde mal kullanmayanlar için, onu tanıtmak ve aynı zamanda gerçek olmak daha dayanıklı hale gelir. Bu yüzden sadece gerçekten kullandıkları gadget’ları tanıtan kişiler en etkili olanı yaparlar – takipçileri sonucunda gerçek olduklarını bildirebilirler.

Hangi teknik en iyi şekilde çalışıyorsa, modelinize ve tanıttığınız hizmetlere veya ürünlere güveneceksiniz.

Beğendiğiniz bir ürüne yönlendiren köprüye bakmak için düzenli olarak tweet gönderebilirsiniz. Sözleşme yazarı veya grafik tasarımcısı olanlar için , olası bir tüketicinin web günlüğünü paylaştığınızı belirterek paylaşabilirsiniz.

Ayrıca neyin en iyi sonuç verdiğini görmek için zaman içinde çeşitli yöntemler denemek iyi bir öneri. Denemeden önce bireylerle ne katılacağını asla bilemezsin.

Twitter’da Para Kazanmak için 4 Yöntem

Twitter’da kar elde etmek, özellikle de çevrimiçi para kazanmaya yeni başladıysanız, kalıcılık ve kalıcılık konusunda bir derstir .

1. Site ziyaretçilerini Kişisel Web Günlüğünüze taşıyın

Twitter’da nakit kazanmak için en iyi yöntemler arasında site ziyaretçilerini hizmet veren web sitenize göndermektir. Bu anlamda Twitter, web günlüğünüzde bir tanıtım ve reklam platformu görevi görür.

Web günlüğünüzle ilgili her gün tweet göndermek zaman alabilir. Bu yüzden birçok blogcu, tweet’leri önceden planlamak için SmarterQueue, Meet Edgar veya Hootsuite gibi araçları kullanıyor. Bu araçların ücretsiz seçenekleri vardır, bu nedenle ücretli modelin sizin için en iyi olup olmadığına karar vermekten daha önce deneyebilirsiniz.

2. Kişisel Ürün veya Hizmetinizi Tanıtın

Ayrıca bireysel hizmetlerinizi veya ürünlerinizi doğrudan Twitter üzerinden de tanıtabilirsiniz. Vergi mevsimi, yepyeni vergi yasal yönergeleri ve her biri için bir araya getirmenin en iyi yolu hakkında tweet attığında Younger ve Invested’den Riley Adams yanlışlıkla yaptı.

Adams, “Bunu yaparken, vergi yazılımı programının değerlendirmelerini yayınlamaya çalışan bir kuruluşla iletişim kuruluyordum” dedi. “EBM kimlik bilgilerimi, ilgili içerik materyali ile derinlemesine değerlendirme ve takip yazıları yazmak için azgın bir bileşen olarak fark ettiler. Ağ kurarak, ilk gerçek paramı blog çalıştırarak kazandım. ”

Adams bu yazı sağlayıcıları için 850 dolar kazandı.

“Gönderilerinizi / tweet’lerinizi kimin okuduğunu ve sonuç olarak ortaya çıkabilecek alternatifleri bilmediğiniz için sosyal medyada enerjik olmanızı tavsiye ederim” dedi.

Vergiler kadar özel bir şey hakkında konuşamayabilirsiniz, ancak hiçbir şekilde çoğunlukla tweet’lerinizde hangi tür bir işletmenin sizinle iletişim kurabileceğini (ve ödeyebileceğinizi) bilemezsiniz.

3. Üreticiler ile Refakatçi

Ayrıca, hizmetlerini veya ürünlerini model bir büyükelçi olarak tanıtmak için üreticilerle birlikte çalışabilirsiniz.

Tweet başına 1000 dolarlık bir komisyon alabilen ünlüler için çok sevilen bir seçim. Sponsorlu Tweet’lere ve Adly’ye benzer, hatta onlarla çalışmak ve sponsorlu tweet’leri tanıtmak için üreticileri keşfetmenize yardımcı olan ağlar bile vardır.

Çoğu birey için, bu para kazanmak için uygun bir çözüm değildir. Mega bir ünlüsünüz ya da 1000’in takipçisine sahip olmanız dışında, çoğu üretici muhtemelen sizinle çalışmaktan etkilenmez. Çeşitli platformlarda sponsorlu yayınlar, filmler ve sosyal medya yayınları gibi sorunların yanı sıra, ekstra yoğun bir model sponsorluk paketi için bir modelle ortaklık kurmada ekstra şans keşfedebilirsiniz.

Bu rotayı kullanmanın en kolay yolu, ilgi alanınızdaki ilgili üreticileri aramak ve bu firmaları doğrudan bir medya ekipmanı ile yöntemlendirmektir . Görüntüleyenleriniz ürününüzdür, bu nedenle inançlarından ödün vermek için hiçbir şey yapmayın. Ödeme ne olursa olsun, onlara gerçekten yardımcı olabilecek malları önerin.

4. Satış Ortağı Reklamcılığı ve pazarlama

Ayrıca, görüntüleyenlerinizin beğenebilecekleri veya kâr edebilecekleri hizmetlere yönlendirme köprüleri göndermeyi öneren İnternet satış ortaklığı pazarlamasıyla Twitter’da nakit kazanabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye köprülerinizden biri aracılığıyla bir kişi bir şey satın aldığında bir komisyon alırsınız.

Bu muhtemelen Twitter’da nakit kazanmak için en iyi yöntemlerden biridir. Yapmanız gereken tek şey, doğrudan şirkete veya ShareASale veya FlexOffers.com’a benzer bir bağlı kuruluş aracılığıyla bir ortak programına kaydolmaktır.

Tanıtımını yaptığınız her hizmet veya ürün için kullanabileceğiniz bir tavsiye köprüsü alırsınız. Uzun süreli, bozuk URL göndermemeniz için köprüleri kısaltmak ve temizlemek için Oldukça Köprüler veya Bitly gibi bir hizmet de kullanabilirsiniz. Bu sağlayıcılar ücretsizdir ancak ek yükseltmeler sağlayan premium varyasyonlara sahiptir.

Öncelikle bir reklam yazdığınız için tavsiye köprülerini tweetlerken açık olmak gerekir. FTC blog yazarlarına para cezası vermiyor , ancak yine de buna uymak için mükemmel bir gözlem. Bu, satış ortağı köprülerine sahip tüm tweet’lerin # anfflink veya #affiliatemarketing benzeri bir hashtag’e sahip olması gerektiği anlamına gelir.

Ücretli Tweetlerle Ne Kadar Yapabilirsiniz?

Twitter başka bir web sitesinin olduğu kadar büyük para kazanma platformu olmayabilir. Ancak bu, hem doğrudan sponsorlu tweet’lerle ya da doğrudan bireyleri bağlı kuruluş hizmetlerine yönlendirerek tweet atmak için bir komisyon alamayacağınız anlamına gelmez.

Görüntüleyenlerinizin Twitter’da olmaları için mükemmel bir olasılık var ve onlara stratejik olarak tanıtarak çevrimiçi para kazanabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Amazon’da Para Kazanmak İçin 14 Seçenek

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478