Teknoloji

WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?

WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?. Kısa ömürlü içerik şu anda çok popüler ve bu tür içeriği görüntü veya video biçiminde yüklemenize izin veren tonlarca uygulama var. Tatbikatı biliyorsunuz – sadece 24 saat sonra kaybolan bir fotoğraf veya video. Ancak, sevdiğiniz bir WhatsApp durumunu görürseniz ve kaybolmasını istemiyorsanız, sonsuza kadar saklayabilirsiniz. Kişilerinizin WhatsApp durumlarını akıllı telefonunuza nasıl indireceğinizi açıklayacağız

WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?

WhatsApp durumları 24 saat sonra kaybolur ancak bunları kaydetmenize izin veren püf noktaları ve araçlar vardır. En kolay yol, bir ekran görüntüsü alıp telefonunuza kaydetmektir, ancak bu, örneğin bir video durumunda çalışmaz. Uygulama, onu çektiğiniz kişiye bildirimde bulunabileceğinden, ekran görüntüsü almak da her zaman iyi bir fikir değildir. Bununla birlikte, WhatsApp durumlarını kolayca indirmenin yolları var.

Hepsi doğru çalışmasa da WhatsApp durumlarını indirmeyi vaat eden birçok uygulama var. İşte bunu yapan iki tane: WAMR ve Status Saver . Bu iki ilginç uygulama, tam olarak vaat ettiklerini yapıyor ve kullanımı kolay. WAMR durumunda, WhatsApp durumlarını kaydetmenin yanı sıra, sohbet görüşmelerinizde silinen mesajları da görebilirsiniz. 

1- WAMR ile WhatsApp Durumlarını İndirin

Kişilerinizin durumlarını indirmek bu uygulama ile basittir. Uygulama sezgiseldir ve tasarımı basittir. Arayüz, WhatsApp’ın tasarımını üstte üç sekme ile taklit ediyor: Bildirimler, Silinmiş Medya ve İndirme Durumu.

AMR uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve gerekli izinleri verin. WhatsApp’ta ve ayrıca Telegram ve Skype gibi diğer uygulamalarda çalışmasına izin verebilirsiniz.

Uygulamadaki üçüncü sekmeyi, aşağı oklu olanı açarsanız, kişilerinizin kullanabileceği tüm durumları görürsünüz. Mantıksal olarak, durumu indirmek için o anda hazır olması gerekir. Günler önce süresi dolan durumları indiremezsiniz. Arkadaşlarınızın durumlarını gördükten sonra, istediğinizi açmanız yeterlidir ve ekranın alt kısmında bir ok göreceksiniz. İndirme simgesine dokunmanız yeterlidir; görüntü veya video otomatik olarak akıllı telefonunuza kaydedilir.

WAMR’daki bu bölümde, indirdiğiniz mevcut durumları ve altında göreceksiniz. Bunları, akıllı telefonunuzun hem uygulamasında hem de galerisinde, uygulamayı kullanarak kaydettiğiniz tüm durumların kaydedileceği “WAMR Durumu” adlı bir  klasörde görebilirsiniz. İhtiyacınız yoksa, iz bırakmadan sonsuza kadar kaybolması için videoyu veya fotoğrafı galerinizden silebilirsiniz.

WAMR’ın diğer özellikleri

Birisi size bir mesaj gönderirse, otomatik olarak kaydedilir ve silinmiş olsa bile yine de okuyabilirsiniz. WAMR, aldığınız tüm mesajları kaydeden bir bildirim bölümüne sahiptir. Bir kişinin size bir mesaj göndermesi ve siz okuyamadan onu silmesi durumunda, WAMR size mesajın ne söylediğini söyleyecektir.

Uygulama ayrıca kişilerinizin size gönderdiği fotoğrafları, videoları ve sesli notları da kaydeder  , konuşmadan silinmiş olsalar bile kayıtlı kalır. WhatsApp için ekstra özelliklere sahip gerçekten eksiksiz bir uygulama.


2- Status Saver ile WhatsApp Durumlarını İndirin

WhatsApp durumlarını indirmek için başka bir uygulama , akıllı telefonunuzda görüntüleri ve videoları kolayca kaydetmek için kullanabileceğiniz tamamen güvenilir bir yazılım olan Status Saver’dır  Bu uygulamanın milyonlarca kullanıcısı vardır ve medyayı doğrudan telefonunuzda depolamak için kaydet düğmesine otomatik olarak basmanıza izin verir.

Uygulamayı indirin, kurun ve etkinleştirin. WhatsApp durumlarını akıllı telefonunuza kaydedebilmek için depolama izni vermeniz gerekir. Cihazınıza yükledikten sonra, WhatsApp hesabınıza gitmeniz ve her zaman olduğu gibi kişilerinizin durumlarına bakmanız yeterlidir. Onları gördükten sonra  , uygulama herhangi bir şey seçmek veya yapmak zorunda kalmadan tüm WhatsApp durumlarını otomatik olarak kaydedecektir.

Durum Tasarrufu resimleri ve videoları kaydettikten sonra, hangilerini saklamak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Durum Tasarrufu uygulamasından, kişilerinizin WhatsApp durumlarının eksiksiz koleksiyonuna erişebilir ve istemediklerinizi silebilir  veya kaydetmek istediklerinizi indirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 WhatsApp Sesli Mesajlarını Metne Dönüştürme

👉 En Anlamlı Whatsapp Durum Sözleri 

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu