Sosyal Medya

YouTube’da En Çok Görüntülenen Videolar Nasıl Bulunur?

YouTube‘da en çok görüntülenen videoları kanala göre, anahtar kelimeler kullanarak veya özel YouTube tablolarını kullanarak nasıl bulacağını öğrenmek isteyenler için tüm zamanların en çok görüntülenen YouTube videolarını bulmanın en kolay yolunu bu makalemizde öğrenmek isteyenler için paylaşıyoruz.

YouTube’da En Çok İzlenen Videoları Kategoriye Nasıl Bulunur?

YouTube’da en popüler videoları bulmanın en kolay yolu kategoriye göre arama yapmak veya anahtar kelimeler kullanmaktır. YouTube’da en çok görüntülenen videoları kategoriye göre bulmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Videoların konusuna (kategori veya anahtar kelime) karar verin. Aradığınız teknik yardım veya ilişki tavsiyesi olsun, anahtar kelimelerinize karar verin ve bunları YouTube’daki arama çubuğuna yazın. Ardından Ara’yı seçin.
  2. YouTube’un arama sonuçlarını videonun izlenme sayısına göre değil, izleme tercihlerinize göre sıralayacağı anlamına gelir.
  3. Bunu değiştirmek için, arama filtrelerini açmak üzere Filtrele’yi seçin .
  4. Sıralama ölçütü altında Sayıyı görüntüle’yi seçin 

Artık listenin en üstünde yer alan videolar, YouTube’da seçtiğiniz kategoride en çok izlenen videolardır.

YouTube’da Tüm Zamanların En Çok İzlenen Videoları Nasıl Bulunur?

YouTube’da Popüler, en son viral videoları, en çok izlenen fragmanları, popüler müzik kliplerini videolarını bir araya getiren bir kanaldır. Bu kanal yalnızca tüm zamanların en çok izlenen YouTube videolarını gösterdiğinden, her videonun izlenme sayısına göre görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu