Sosyal Medya

Yüklemeniz Gereken Instagram için En İyi 10 Uygulama

Yüklemeniz Gereken Instagram için En İyi 10 Uygulama. Instagram, yıllar boyunca çok popüler oldu ve şimdi en popüler sosyal ağlardan biri. Son 5 yılda kazandığı 500 milyon aktif kullanıcı, kazandığı çekişin kanıtıdır. Sıradan bireylerden işletmelere herkes, fotoğraf ve kısa videolar kullanarak ilgi alanlarını paylaşmak için platforma katıldı. Instagram, hem Android hem de iOS için resmi bir uygulama sunuyor ve uygulamalar yaptıkları işte oldukça iyi. Instagram, geç Hikayeler gibi çeşitli özellikler eklese de, kullanıcıların uzun süredir talep ettiği birkaç özellikten yoksundur.

Yüklemeniz Gereken Instagram için En İyi 10 Uygulama

Instagram’dan daha fazla yararlanmak istiyorsanız, özellikle Instagram deneyiminizi geliştirmek için yapılan bazı üçüncü taraf uygulamalarını denemelisiniz. Yüklemeniz gereken Instagram için 10 uygulamayı listeliyoruz;

1. HashTag’ler

Hashtag’ler, daha fazla kişinin resminizi görmesini ve fark edilmesini sağlamanın anahtarıdır. Yayınlarınız için doğru hashtag’leri kullanmıyorsanız, popüler etiketlere sahip diğer yayınlar tarafından kolayca zarar görebilir. Ne yazık ki, herkes doğru etiketleri bulma ve ekleme konusunda iyi değildir ve HashTags uygulaması size yardımcı olacaktır. Ücretsiz uygulama Hayvanlar, Doğa ve Elektronik, vb – sizin için yazı için bir kategori seçmenizi sağlar ve bu kategorideki tüm popüler hashtag’leri gösterir .

Gerekli hashtag’i tek bir dokunuşla kopyalayıp Instagram’a yapıştırabilirsiniz. Tabii ki, uygulama tüm kategorileri sunmaz, ancak resminiz için bir kategori bulamazsanız, eklemek için geliştiricilere her zaman bir e-posta gönderebilirsiniz. HashTags yalnızca Android için kullanılabilir, ancak iOS kullanıcıları aynı amaca hizmet eden TagsForLikes’i kullanabilir.


2. Instagram için Takipçi İstatistikleri

Bu uygulama, hesabınızın ayrıntılı etkinliğini görebileceğiniz kişisel Instagram kontrol panelinize benzer . Size, sizi kimin takip ettiğini, takip ettiğiniz kişileri, gönderilerinizle, beğenilerinizi, beğenilerinizi ve çok daha fazlasını kimin ilgilendirdiğiyle ilgili tam bir rapor verecektir. Uygulama, tüm özelliklerin kilidini açan $ 4.99 uygulama içi satın alma ile birlikte gelir . İle ücretsiz sürümü , sadece seni takip ve kimin bu uygulamayı kullanmak için prim gitmek zorunda kalacak kadar çok bir anlaşma olmadığı, sizi engelledi olduğunu görebilir.

Bu istatistikler, ürünlerini pazarlamak isteyen markalar için büyük değer taşıyabilir, ancak bireysel kullanıcılar için çok değerli olmayabilir. Uygulamanın arayüzü de oldukça sezgisel ve görevlerin çoğunu resmi Instagram uygulamasına gitmek yerine doğrudan uygulamadan tamamlamanızı sağlar.


3. InstaPlace

InstaPlace , daha çekici ve bilgilendirici hale getirmek için fotoğraflara otomatik ve özel altyazılar eklemenizi sağlar . Konum verilerini otomatik olarak ayıklayabilir ve eklediğiniz özel metinle birlikte fotoğrafa altyazı eklemenizi sağlar. Bu, herkese gerçekte nerede olduğunuzu ve kimseyi tahmin etmeden ne yaptığınızı söylemenizi sağlar.

Uygulama, altyazılarınızı güzelleştirmek için düzinelerce deriyle birlikte gelir ve daha fazlası uygulama içi satın alımlarla açılabilir. Android sürümü ücretsizdir ve birlikte gelir tüm özellikleri kilidini $ 1.99 uygulama içi satın alma , ancak iOS ve Windows Phone Uygulamanın sürüm ödenir ve sizin için satın alabilirsiniz $ 1.99 ve $ 2.49 sırasıyla.


4. Facetune

Selfie, Instagram’daki en iyi hashtaglerden biridir ve her gün Instagram’a yüz binlerce selfies yüklenir. Selfie biriyseniz, kesinlikle bir yüz ayarlama uygulaması denemelisiniz. Facetune, bir canavarı sadece birkaç dokunuşla kolayca bir meleğe dönüştürebilen böyle bir uygulamadır. Özellikle yüzünüzü ayarlamak ve selfie’lerinizi dergilerde gördüğünüz kadar iyi hale getirmek için yapılır.

Birçok benzer uygulamayı denedim, ancak bugüne kadar Facetune, en iyi düzenleme yeteneğini sunuyor. Dişleri beyazlatabilir, gülüşünüzü ayarlayabilir, koyu halkaları çıkarabilir ve cildinizi güzelleştirebilir, göz rengini ve boyutunu değiştirebilir, saç rengini değiştirebilir, yüzü yeniden şekillendirebilir, makyaj ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Eminim ki tüm bu düzenlemeler sahte görünecektir, ancak iyi haber, Facetune bu düzenlemelerin doğal görünmesini sağlar. Yüz ayarlama uygulamanız olsa bile (bazı akıllı telefonlarda yerleşik olarak bulunur), Facetune’a sunduğu inanılmaz araçlar için denemelisiniz.


5. Instagram’dan Boomerang

Bu Instagram hızlı bir art arda 10 seri fotoğraf çekmek sağlar resmi bir uygulama. Daha sonra tüm bu görüntüleri birleştirir ve bir bumerang’a benzer şekilde ileri ve geri döngü yapan bir videoya dönüştürür (video hızı ayarlanabilir). Bu, insanları kesinlikle güldürecek ya da düşünecek benzersiz bir dokunuş katıyor. Bunu fotoğraflardan daha iyi ve videolardan farklı bulacaksınız.

Boomerang, hareketli resimleri film rulonuza kaydeder, böylece en sevdiğiniz sosyal medya kanalında paylaşabilirsiniz; elbette Instagram dahil.


6. Microsoft Hyperlapse

Bu Microsoft tarafından sunulan bir timelapse video oluşturma uygulaması. Hyperlapse , hızlandırabileceğiniz ve eylemi sorunsuz bir şekilde görebileceğiniz bir timelapse video kaydetmenize olanak tanır . Örneğin, Hyperlapse’i kullanarak güneş setini veya güneşin doğuşunu kaydedebilir ve ardından işlemi hızlandırarak eylemde görebilirsiniz. Videoyu 32x hıza kadar hızlandırabilirsiniz ve Microsoft’un kendi hızlandırılmış teknolojisi sayesinde video oldukça kararlı.

Ayrıca videoları cihazınızdan içe aktarabilir ve videoları timelapse videolara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın arayüzü son derece basittir, sadece 2-3 dokunuşla kolayca bir timelapse video oluşturabilirsiniz.


7. Snapseed

Snapseed, Google tarafından sunulan ve fotoğraflarınızı düzenlemenize ve sosyal medya kanallarında paylaşmanıza olanak tanıyan profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır; Instagram dahil. Facetune, selfie’ler için iyi çalışmasına rağmen, farklı fotoğraf türlerini düzenlemek için iyi bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Snapseed, profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme özellikleri ve bunların tümünü ücretsiz sunar.

Uygulamayı kullanarak birçok gelişmiş düzenleme yapabilmenize rağmen, birkaç yaygın düzenlemeyi listelemek için; beyaz dengesini ayarlamanıza, derinlik ve canlılık yaratmanıza, görüntüleri keskinleştirmenize, kırpmanıza, döndürmenize, fırça kullanmanıza, donanım eklemenize ve tonlarca filtre kullanmanıza olanak tanır. Bu şaşırtıcı düzenleme özelliklerinin yanı sıra, arayüz de çok basit ve etkileşimlidir. Tek tek değişiklikleri yeniden düzenleyebilirsiniz geri alma herhangi bir şey gerek kalmadan, onun yönetme sistemi sayesinde Stacks dayandığını.


8. Instagram’dan Düzen

Layout, şaşırtıcı bir şekilde fotoğraf kolajları oluşturmanıza olanak tanıyan Instagram geliştiricilerinden bir başka harika uygulamadır . Resimlerinizden kolajlar oluşturmanıza olanak tanır ve kolajın nasıl görünmesini istediğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. En fazla 9 resim seçebilir ve sadece sürükleyerek konumlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca odağı ayarlamak için fotoğrafları kolayca yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir ve çekici hale getirmek için filtreleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca hareket halindeyken kolajlar oluşturmak için doğrudan uygulamadan seri çekim yapmanızı sağlar ve kolajları istediğiniz yerde paylaşmak için telefonunuza kaydedebilirsiniz.


9. Instagram için Repost

Çoğu zaman Instagram’da şaşırtıcı bir fotoğraf / video bulabilir ve takipçilerinizle paylaşmak için cazip olabilirsiniz. Ancak Instagram, bir başkasının fotoğrafını / videosunu Instagram’a tekrar göndermeyi kolaylaştırmaz . Instagram yayınlarını yeniden göndermek istiyorsanız, Instagram için Repost uygulaması orijinal postere kredi verirken bunu kolayca yapmanızı sağlar.

Gönderinin URL’sini kopyalayıp Instagram için Repost’a yapıştırabilirsiniz. Uygulama, orijinal posteri nerede ve nasıl kredilendirmek istediğinizi kontrol etmenizi sağlar ve sonra devam edip yeniden gönderebilirsiniz.


10. Hootsuite

Hootsuite, Instagram dahil olmak üzere birden fazla sosyal medya kanalı için bir yayın zamanlayıcısı ve yöneticisidir. Şunları yapabilirsiniz Instagram bir yazı planlamak ve uygulaması belirtilen saatte Instagram yayınlamaktır bildirecektir. Ayrıca, uygulama markanızın veya profilinizin bahsedilmesiyle ilgili bildirimler getirir. Birisi markanızdan bahsediyorsa veya herhangi bir sosyal medya kanalında bahsediyorsa, hızlı bir şekilde bakabilmeniz için size bildirilecektir.

Üç adede kadar sosyal medya hesabını ücretsiz olarak yönetebilirsiniz, ancak daha fazla hesap istiyorsanız, aylık 8,99 $ (deneme sürümü kullanılabilir) aboneliği alabilirsiniz, bu da 50 hesaba kadar destek sağlar. Genel olarak, ayrıntılı analizleri ve toplu planlama özellikleri, bir sosyal medya varlığı oluşturmak isteyen herhangi bir marka için mükemmeldir. Ancak, gerçekten devam etmiyor ve sizin için Instagram fotoğrafları yayınlamıyor ve hoşlanmıyorsanız, Instagram yayınlarını zamanlamaya izin veren diğer araçlara göz atabilirsiniz .


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu