Gündem

Ayça 22 Kimdir? Ayça 22’nin Son Hali – Ayça 22 Oturum Açtı

Ayça 22 Kimdir? Ayça 22’nin Son Hali – Ayça 22 Oturum Açtı. Sorularının yanıtlarını arayanlar için Ayça 22 hakkında tüm bilinmesi gerekenleri paylaştık. MSN dönemlerin en çok merak edilen ismi olan ‘ayca_22 oturum açtı’ bildirimleri bir neslin en güzel duygularının katili olmuştu.

Ayça 22 Kimdir?

Herhangi bir sitede sağ alt köşeden fırlayarak çıkan ‘Ayçe_22 kamera açtı’ bildirimi hepimiz karşılaşmış olabiliriz. Ayça 22’nin tekrar gündeme gelmesini sağlayan CharmQuell Ayça_22 olarak tanıdığımız iki kişiden ilkini, bundan sonrasında ‘Esmer Ayça’ olarak bahsedeceğimiz kişiyi ele alıyor zira kendisi Ayça_22’nin kimliğinin peşinde. Sarışın Ayça’dan ise virüs Ayça olarak bahsediyor. Uzun uğraşlar sonucun ayça_22’nin gerçek kimliğine ulaşıyor.

Binlerce kişi tarafından izlenen bu video sonrası Ayça_22 olduğu iddia edilen Eda Sak isimli kişi de yorumlardan içeriğe yanıt geldi. .

Eda Sak, yanıtında fotoğrafının yayılmasının onu nasıl etkilediği gibi konulara değinerek şu ifadeleri kullandı:

“Bu şekilde ilgi çekici ve gizemli bir videoya konu olmak hayatım boyunca aklıma gelmezdi. O dönemler bu fotoğrafın bu şekilde yayılması çok canımı sıkmıştı fakat şimdi baktığımda gülüp geçiyorum. Bende tatlı bir gençlik anısı olarak kaldı. İnternette Ayça_22 gibi spesifik bir olayla tanınmış olmak benim için çok garip olsa da yine de benim üzerimde kötü bir etkisi olmadı. Şu an gayet mutlu bir yaşantım var. Videoyu hazırlarken girdiğin siteleri ben bile unutmuştum o siteye o dönemler lise arkadaşlarımızla müzik dinlemek ve sohbet etmek için üye olmuştuk.” .


Ayça 22’nin Son Hali

İsmi Eda olan bu hanımefendi bir dönemin efsanesine bilmeden de olsa yüz olmuş Ayça_22’nin ta kendisi. Kendisi şimdilerde evli ve Amerika’da yaşıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu