Kimdir

Aynur Akgün Kimdir, Nerelidir? Aynur Akgün Kaç Yaşında, Nerede Yaşıyor?

Aynur Akgün Kimdir, Nerelidir? Aynur Akgün Kaç Yaşında? Aynur Akgün Nerede Yaşıyor? Metafizik Uzmanı Aynur Akgün hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Sosyal medya ve TV programlarında yaptığı açıklamalar ile merak edilen isim olan Aynur Akgün Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Aynur Akgün Kimdir, Nerelidir?

Metafizik Uzmanı Aynur Akgün, Malatyalıdır ve İstanbul-Kadıköy’de danışmanlık ofisi bulunmaktadır. Aynur Akgün, sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine çeşitli ritüeller paylaşmaktadır. Takipçilerinin mutlulukları hayatlarına nasıl çekecekleri tariflerini tarif etmektedir. Ayrıca bolluk, bereket ve mutluluğu hayatınıza nasıl çekeğinizi belirten ritüeller paylaşmaktadır.

Aynur Akgün ayrıca güne başlarken olumlamalar paylaşmaktadır. Aynur Akgün, atalardan geldiği düşünülen kıtlık bilincinden nasıl kurturulması gerektiğini olumlamalar ile takipçileri ile paylaşmaktadır.


Aynur Akgün Kaç Yaşında, Nerede Yaşıyor?

Metafizik Uzmanı Aynur Akgün 1956, Malatya doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 67 yaşındadır. İstanbul’da yaşamaktadır ve Kadıköy’de danışmanlık ofisi bulunmaktadır. Aynur Akgün katıldığı TV programlarında ve sosyal medya hesapları üzerinden daha iyi bir yaşam için olumlamalar ve ritüeller paylaşmaktadır.

Aynur Akgün: Instagram

Aynur Akgün: Facebook 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu