Teknoloji

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz 2024

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz 2024. Bazı durumlarda başkalarının WhatsApp mesajlarını gizlice okumak ihtiyacı duyabilirsiniz. Gerek sevgili, gerek çocukların, gerek eşin gerek se başkasının WhatsApp mesajlarını gizlice kodsuz okumak isteyenler Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz var mı? hakkında araştırmalar yapmakta. Aynı zamanda Google Drive’ dan WhatsApp Mesajlarını okumak isteyenler Telefondan başka birinin WhatsAppına girmek ile ilgili araştırma yapmakta. Bizde bu yazımızda Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma hakkında bilgi vereceğiz…

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma 2024

Herkesin kendine göre haklı sebepleri olduğu durumlarda başkasının WhatsApp mesajlarını okumak isteyebilir. Kimisi eşinin aldatmasından şüphelenerek WhatsApp mesaj okunduğu anlamadan mesajları görmek ister, kimisi sevgilisi telefonuna girerek WhatsApp mesaj okumak ister, kimisi de çocuğunun durgunluğunun sebebini öğrenmek için Google Drive’dan WhatsApp mesajları gizlice okumak ister. Bizlerde bu yazımızda telefon sahibi anlamadan başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur? WhatsApp mesajlarını uzaktan izlemenin yollarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Sebebi her ne olursa olsun öncelikle belirtelim ki birinin hesabını gözetlemek başınızı belaya sokabileceğinden, önce izniniz olduğundan emin olun. Çevrimiçi WhatsApp mesajlarını kontrol etmenin kanıtlanmış bir yolu, mSpy gibi bir izleme uygulaması yardımıyla onları yakalamaktır. Bu aracın kullanımı kolaydır, algılanamaz ve hedef kişinin cep telefonu pilini tüketmez. Bu nedenle, cihazlarına mSpy yüklediğinizi keşfetmeleri pek olası değildir. Dahası, mSpy tüm cihazlarda iyi çalışır, iOS ve Android’de başarıyla çalışır ve bazı özellikleri için köklendirme veya jailbreak gerektirmez.


Başkasının WhatsApp Mesajlarını Telefonu Olmadan Okumak

Dünya çapında yüzlerce insan, kendilerine yakın kişilerin güvenliği konusunda endişe duyuyor. Bazı insanlar eşlerinin kendilerini aldatmasından endişe duyarlar. Diğerleri çocuklarının çevrimiçi refahından endişe duyuyor.  Bunlar, yüzlerce kişinin telefon olmadan birinin WhatsApp mesajlarını nasıl okuyacağını google’da aramasının nedenlerinden sadece birkaçı.

Onlarca farklı yöntem denense de her yöntemin farklı zorlukları var. Çevrimiçi verileri gizlice izlemek için geliştirilen programlar olan casus uygulamalar, birinin WhatsApp mesajlarını yakalanmadan okumanın tek güvenilir yöntemidir. Bu uygulamalar yalnızca onları hedefinizin telefonuna yüklemenizi gerektirir. Böylelikle, WhatsApp mesajlarını kolayca izlemenizi sağlarlar.

Birbirinden farklı bu uygulamaların size sağladığı avantajları bilseniz bile, işinizi görecek ve sizi ifşa etme şansı olmayan bir casus uygulamasını nasıl seçeceğinizi anlamanız gerekir. Bu amaçla, en iyilerinden biri olarak bilinen eksiksiz ebeveyn kontrolü ve sevgili yada eş takip etmek için tüm sosyal medya hesapları ile birlikte WhatsApp mesaj okuma  için en iyi uygulama olan mSpy’a göz atmalısınız.


mSpy’ın WhatsApp İzleme İşlevi Nasıl Yapılır?

mSpy‘ın kullanımı son derece basittir. Bir gün içinde kurabilirsiniz. Bir abonelik satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken, bir talimat e-postasını takip etmek ve yazılımı hedef cihaza yüklemektir.

Kurmayı bitirdikten sonra, Kontrol Paneline erişebilecek ve birisinin WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olarak nasıl okuyacağınızı öğreneceksiniz.

İşte mSpy’ın müşterilere sunduğu temel özelliklerden bazıları:

 • Bu cihazda gönderilen ve alınan tüm WhatsApp mesajlarını okuma.
 • Konuşmalarda gönderilen tüm medya dosyalarını görebilme.
 • WhatsApp’ta yapılan aramalara göz atma.
 • Hedefin sohbetlerine bakmak.
 • mSpy göze çarpmayacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, uygulamayı ortaya çıkarabilecek ve sizi ifşa edebilecek herhangi bir sürpriz bildirimi yoktur.
 • mSpy ayrıca, hedefin konumunu bilmenizi sağlayan bir coğrafi izleyici ile birlikte gelir.

Başkasının WhatsApp Mesajları Yakalanmadan Okuma

Ücretli bir araca yatırım yapmak istemiyorsanız geleneksel yolları kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, hacklemek ve casusluk yapmak istediğiniz WhatsApp numarası ve işte oradasınız! İşte her iOS ve Android akıllı telefon kullanıcısının, herhangi bir WhatsApp hesabını 5 dakikadan daha kısa sürede ele geçirmek için bu ücretsiz ve çevrimiçi hileleri nasıl deneyebileceği .

ADIM 1: Telefonunuzun uygulama mağazasına gidin ve WhatsApp Sniffer & Spy Tool 2016’yı indirin

ADIM 2: Uygulamayı açın, hesabını ele geçirmek istediğiniz kişinin numarasını girin

ADIM 3: Bilgisayar korsanlığının işlenmesi için 2-3 dakika bekleyin ve ardından ‘Doğrulama seçeneği’ ne tıklayın

ADIM 4: Artık arkadaşınızın son 30 gün içinde sakladığı mesajlara, resimlere, videolara veya diğer bilgilere anında erişebilirsiniz.


Google Drive İle Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Sevgilinin yada bir başkasının eski geçmiş WhatsApp mesajlarını okumanın diğer bir yolu da Google Drive’dır. Başkasına ait whastapp konuşmaları belli aralıklarla yedeklediğiniz takdirde kendi belirlediğiniz e posta adresine gider. Geri dönük olarak günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri arasında seçim yaptığınızda konuşma detaylarına kopyalanarak google drive hesabına gönderilir.

Whastapp ayarlar kısmına girerek sohbet yedeği kısmına tıklamayınız. Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine gönderileceği istenecektir. E posta adresini girdiğinizde sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kaydedilecektir.

Başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak için google drive hesabına giriş yapabilmeniz gereklidir. Gmail hesabı ile google drive hesabına giriş yapmayı başarabilirsiniz bu yedekleri kendi telefonunuza kurarak bile başkasına ait yedekleri görebilirsiniz.

Google Drive ile başkasına ait mesajları okumak için;

 • Mesajlarını okumak istediğiniz telefonun whatsapp uygulamasındaki ayarlar bölümüne giriş yapın
 • Ayarlar kısmından Sohbet > Sohbet yedeği adımlarını takip edin
 • Açılan sohbet yedeği sayfasından Gogole Drive yedekleme kısmı karşınıza çıkacak
 • Yedekleme sıklığını günlük yada haftalık olarak değiştirin genelde yedekleme kapalı olur
 • Sohbet yedeğini kendi gmail hesabınıza yönlendirin
 • Günlük ve haftalık yedekleme artık sizin belirlediğiniz telefona gelecektir.

Oldukça kullanışlı yöntemlerden biri olan bu yöntem ile başkasının whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 1 Sene Önceki WhatsApp Mesajlarını Geri Getirme Yöntemi

👉 Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

👉 WhatsApp: Android’de Silinmiş Mesajları Görme

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu