Çorum’da Öğrencilik Ve Öğrenci Hayatı

     1) Çorum’da Üniversite Nerededir ? Kampüsü Nasıldır ?

Çorum şehrinde bulunan üniversite öğrenciler için oldukça her yönüyle rahat ve huzurlu bir eğitim yeridir. Kampüsünde bulunan kafeler, sanat galerileri,kütüphane ile öğrenciler tüm ihtiyaçlarını kampüs içinde giderebilirler.

     2) Çorum’da Ulaşım Nasıldır ?

Çorum belediyesi tarafından öğrenciler için yapılan özel indirimler ile öğrencilerin her ihtiyacının giderilmesi amaçlanmıştır. Bu yüzden her saatte 2 defa üniversiteye otobüs kalkmaktadır.

     3) Çorum Mutfağı Ve Fiyatları ?

Çorum ünlü leblesi ile tüm ülkede adından bahsettirmektedir. Çorum’da sokak arası lezzetler ve lokantalar öğrencilere özel indirimler sunarak öğrencilerin rahatça yemek yemesini amaçlamaktadır.

    4) Çorum Halkının Öğrencilere Karşı Yaklaşımı Nasıldır ?

Çorum Anadolunun en güzel halk yapısına sahip şehirlerinden biridir. Öğrenciye verilen değeri ve öğrencilerin rahat ettirmek amaçlı yapılan çalışmalar ile öğrencilere kendilerini sevdirmektedirler.

    5) Çorum’da Gezilebilecek Yerler Nerelerdir ?

Çorum Anadolu uygarlıklarına ait eski bir şehir olmasından dolayı antik kentleri ve antik kalıntıları ile yurt içinden ve yurt dışından oldukça turist çekmektedir. Bunlardan en önemlileri, Alacahöyük,İncesu Kanyonu

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Vicdan Elçisi Ödülünü ‘Greta’ Kazandı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478