Teknoloji

En İyi 10 YouTube Video İndiricisi 2024 İçin Android Uygulamaları

En İyi 10 YouTube Video İndiricisi 2024 İçin Android Uygulamaları. Bazı YouTube videolarını indirmek için üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak indirme ve çevrimdışı görüntüleme, onların şartlarına aykırıdır. YouTube Hizmet Şartları, YouTube tarafından belirli bir hizmette bir indirme düğmesi veya bağlantısı gösterilmediği sürece kullanıcıların içerik indirmemesi gerektiğini açıkça belirtir.

En İyi 10 YouTube Video İndiricisi 2024 İçin Android Uygulamaları

Telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesine veya kopyalanmasına izin verilmez. Eğer böyle yakalanırsa, teorik olarak yargılama veya para cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Her ne kadar YouTube bir video indiriciyi kullanarak telif hakkıyla korunan içeriği indirmek için bir kullanıcıyı hiç etkilememiş olsa da, ne olursa olsun etkinlik gayri meşru.

Risklere rağmen, YouTube videolarını indirmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi Android uygulamalarından bazıları şunlardır.

1. YouTube Go

YouTube Go, Google’ın düşük performanslı akıllı telefonlar için tasarladığı hafif Android uygulamalarından biridir  . Ancak, YouTube videolarını ücretsiz ve yasal olarak indirmek isteyen kullanıcılar videoyu kendi yararlarına kullanabilirler.

Yalnızca seçilen videolarda indirme düğmesini gösteren ve tam erişim için YouTube Premium’a abone olmanızı isteyen normal bir YouTube uygulamasından farklı olarak, YouTube Go bu tür kısıtlamalardan sakat değildir.

YouTube Video Downloader, yüksek kaliteli videoları internet olmadan paylaşmanıza da olanak tanır. Bu uygulamanın tek sınırlaması, Instagram, Facebook vb.Gibi diğer hizmetlerden videolar almanıza izin vermemesidir.


2. Videoder

Videoder, Android için güçlü bir YouTube video indiricisidir. Videoları indirmek için YouTube, Facebook, Instagram vb. Çeşitli siteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Mevcut tüm formatlarda videoların akışına ve indirilmesine izin verir. Tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteden kolayca seçim yapabilir ve videoyu uygulama içinden de paylaşabilirsiniz. Uygulama özelleştirilebilir ve etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Daha hızlı bir indirme hızı ile size yardımcı olur ve ayrıca farklı temalar, gece modu, dahili video oynatıcı vb.

Videoder Play Store’da mevcut değildir, ancak uygulamayı resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alma işlemi yoktur, ancak reklam içerir. Ancak, Videoder Premium eklentisini Play Store’dan satın alırsanız reklamları kaldırabilirsiniz. Reklamlardan memnunsanız veya daha temiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, her şey kişisel seçiminize bağlıdır.

Videoder’i kullanarak Android’de YouTube videolarını indirin

 • Uygulamada YouTube’u açın.
 • Videoyu arayın.
 • İndirme düğmesine dokunun ve açılan indirme bağlantısını seçin. İstediğiniz video formatını seçebilir ve videoyu MP3 formatında indirebilirsiniz.
 • Alternatif olarak, YouTube uygulamasında bir videoyu Videoder ile paylaşabilirsiniz; indirme bağlantısı açılır.

3. TubeMate

TubeMate, youtube videolarını indirmek için en iyi başka bir uygulamadır. Kullanımı kolay zarif bir arayüze sahiptir ve birden fazla video paylaşım sitesinden video indirebilirsiniz. İstediğiniz sitelere erişebileceğiniz yerleşik bir tarayıcı ile birlikte gelir. Videoyu tercih ettiğiniz siteden indirebilirsiniz.

TubeMate ayrıca indirmeden önce videonun kalitesini ve dosya biçimini seçme seçeneği sunar. İndirilen videolar otomatik olarak telefon belleğinizde saklanır.

Youtube videolarını MP3 formatında da indirmeyi tercih edebilirsiniz, ancak MP3 dönüştürücü uygulamasına ek bir video gerektirir. Genel olarak, TubeMate Android için mükemmel bir video indiricidir, ancak birçok müdahaleci reklamla uğraşmanız gerekir

TubeMate kullanarak video indirme

 • Uygulamayı açın ve video paylaşım sitesini ziyaret edin.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu seçin. TubeMate, istediğiniz videonun kalitesini isteyecektir.
 • Videonun kalitesini ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme düğmesine dokunabilirsiniz.
 • Bir indirme bağlantısı görüntülemek için videoları YouTube uygulamasından Tubemate ile de paylaşabilirsiniz.

4. KeepVid

KeepVid en iyi Android video indiricilerinden biridir ve en popüler olanlardan biridir. Bu video indirici, YouTube videolarını diğer video indiricilere göre daha hızlı indirebilir ve kullanıcıların Facebook, Twitter, Tumblr gibi 27 video paylaşım sitesinden video indirmelerine olanak tanır.

KeepVid’in kullanımı çok kolay bir arayüzü var. Kullanıcıların 4K çözünürlüğe kadar HD videolar indirmesini sağlar ve ayrıca dahili bir video ve ses oynatıcısı vardır. Herhangi bir harici eklenti olmadan Youtube videolarını MP3 olarak bile indirebilirsiniz.

KeepVid kullanarak Android’de YouTube videolarını indirin

 • Uygulamada YouTube’u açın ve videoyu arayın.
 • Videoyu seçin ve video oynatıcının altındaki mavi indirme düğmesine hafifçe vurun
 • Dosyanın kalitesini seçtiğinizde videonuz otomatik olarak kaydedilir.

Uygulama tamamen ücretsizdir ve uygulama içi satın alma veya kötü amaçlı yazılım içermez. Ancak, reklamları görüntüler ve kaldırmak için premium sürümü satın alabilirsiniz.


5. Snaptube

Snaptube, kullanıcıların YouTube videolarını ücretsiz indirmesini sağlayan güvenilir bir video indiricisidir. Popüler siteler, popüler videolar ve kategoriler tarafından düzenlenen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bir Youtube aramasını doğrudan arama çubuğundan da yapabilirsiniz.

Snaptube ayrıca hızlı bir Android YouTube indiricisi olarak da çalışır ve indirmeden önce videonun kalitesini seçebilirsiniz. İndirilen videoları uygulama içinden Facebook, Twitter vb. De paylaşabilirsiniz.

İndirilen videolar cihazınızın depolama alanına otomatik olarak kaydedilir ve ayrıca indirilen dosyaları müzik ve video kategorilerine göre düzenleyebilirsiniz.

Snaptube kullanarak video indirme

 • Uygulamayı açın ve Ana Sayfasından YouTube mobil sitesini seçin.
 • Videoyu YouTube arama çubuğunda arayın.
 • Videoyu seçin ve videonun sağ tarafında görüntülenen kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonun kalitesini seçin, videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Snaptube uygulamasını resmi sitesinden indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak reklamlar içerir.


6. InsTube

InsTube, Android için bir başka en iyi YouTube Video Downloader. Ayrıca Instagram, Twitter, Vimeo, vb. Gibi diğer popüler sitelerden videolar indirebilirsiniz. Uygulama güvenilirdir ve hızlı indirme hızı sağlar.

İndirmeden önce Youtube videolarının kalitesini seçebilirsiniz. YouTube videolarını Youtube uygulamasından InsTube’a bile paylaşabilirsiniz.

Dahası, InsTube son derece özelleştirilebilir, yer imleri ekleyebilir ve isterseniz herhangi bir videoyu gizlemek için özel alan oluşturabilirsiniz.

InsTube kullanarak Android’de çevrimiçi videolar alın

 • Uygulamayı başlatın ve istediğiniz web sitesini ziyaret edin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve istediğiniz videoya dokunun.
 • Kırmızı indirme düğmesine dokunun ve videonun kalitesini seçin.
 • “Hızlı indirme” düğmesine dokunun, videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Uygulamanın tek dezavantajı, ortaya çıkan reklamlarla uğraşmanız ve reklamları kaldırmanın bir yolu olmamasıdır.


7. VidMate Uygulaması

VidMate dikkat çekici bir Android video indirici uygulaması. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için çok güvenilirdir. Filmler, müzik, tv şovu gibi farklı kategorilere dayalı dosyaları arayabilir veya doğrudan Arama Çubuğu’ndan herhangi bir dosyayı arayabilirsiniz.

VidMate size hızlı bir video indirme hızı sağlar, ancak hızı özelleştirebilir ve indirme ayarlarında tercih edilen indirme konumunu seçebilirsiniz.

Ayrıca, uygulama yerleşik bir video oynatıcı, müzik çalar içerir ve ayrıca videoları gizlemek için uygulama içinde şifreli bir alan oluşturabilirsiniz.

VidMate kullanarak Android’de video alma

 • Uygulamayı başlatın ve uygulamadaki YouTube mobil sitesine hafifçe vurun.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve içerik üzerindeki kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonuzun kalitesini seçin ve “İndir” seçeneğine dokunun. Videonuz indirilmeye başlanacak.

8. YT3 Youtube İndirme Aracı

MP3 ve MP4 formatlarında YouTube videolarını indirebileceğiniz çok basit bir Android YouTube video indiricisidir. Kullanımı oldukça kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Önizleme düğmesi, bir şarkıyı indirmeden önce bir göz atmanızı sağlar.

Daha hızlı indirme hızı sağlar ve indirdiğiniz her şey İndirme klasörüne kaydedilir. Ayrıca, müzik dinlerken şarkı sözlerini gösterir. Ayrıca, düşük veya yüksek kaliteli video indirebilirsiniz. Bu uygulama yalnızca Youtube’dan müzik ve video indirir.

YT3 Downloader’ı kullanarak YouTube videolarını indirin

 • Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın.
 • Videonun sağ tarafında gösterilen MP3 veya MP4 indirme dosyası seçeneğini seçin. İndirmeden önce sesli önizlemeniz de olabilir.
 • İndirmek için Youtube uygulamasından YT3 indiricisine bir video da paylaşabilirsiniz.

9. NewPipe

NewPipe, içeriği yakalamak için kullanılabilecek açık kaynaklı bir Android uygulamasıdır. Bu hafif indirmenin herhangi bir özel YouTube API’sı veya Google’ın Play hizmetlerini kullanmadığını belirtmek gerekir.

NewPipe, can sıkıcı reklamlar göstermeden kullanıcılarına orijinal YouTube uygulama deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Çok sezgisel bir arayüze sahip açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu uygulama hakkında en iyi şey, diğer uygulamaları kullanırken arka planda herhangi bir YouTube parçasını çalmanızı sağlayan arka plan oynatıcıdır.

NewPipe’ın dikkate değer özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Video arayın
 • YouTube videosunu izleyin, Dinleyin ve İndirin
 • Kodi’de Videoyu Aç
 • Tor / Orbot, 1080p / 2k / 4k desteği mevcut
 • Altyazılar, oynatma listesi, kuyruğa alma, geçmiş desteği

Video indirme çok basittir ve hızlı indirme hızı sağlar. YouTube videolarını ve seslerini indirmek için size farklı dosya formatları ve çözünürlükleri sunar. Ayrıca, uygulama, kullanıcı verilerini kaydetmediği veya kullanım davranışınızı analiz eden herhangi bir hizmeti kullanmadığı için gizlilik sağlar. Diğer önemli özellikleri arasında kanal abonelikleri, video pop-up modu, 4K desteği, çoklu temalar vb. Vardır. Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan hafif ve ücretsizdir.

NewPipe kullanarak Android’de YouTube videoları nasıl indirilir

 • Uygulamayı yükleyin.
 •  Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arama çubuğunda arayın.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu tıklayın.
 •  İndirme düğmesine dokunun ve dosyanın kalitesini ve biçimini seçin. Dosya adını da düzenleyebilirsiniz.
 • Tamam’ı tıkladığınızda indirme bağlantınız otomatik olarak oluşturulur.

NewPipe uygulamasını F-Droid’den indirebilirsiniz. Uygulamayı doğrudan da indirebilirsiniz, ancak F-Droid’i yüklemek de güncellemeleri almanızı sağlayacaktır.


10. YMusic

Son olarak, YMusic – YouTube videolarını indirmek için kullanıcıların arka planda YouTube videoları oynatmasını sağlayan bir Android uygulaması.

Android uygulaması içinde kullanıcılar popüler YouTube videolarının yanı sıra popüler YouTube videolarından da geçebilirler. Kullanıcılar video hızını değiştirebilir, video oynatırken uyku zamanlayıcısını koruyabilir.

YMusic Video Downloader uygulaması, kullanıcıların full HD YouTube videolarını indirmesini sağlar, ancak kullanıcıları tek bir dosya türünde (MP4) kısıtlar. Bu arada, kullanıcılar ayrıca YouTube videolarının Mp3 bağlantılarını mp3 ve m4a biçiminde bulacaklar.

Android uygulamasının en büyük eksikliği, kullanıcıların videoyu izlemesine izin vermemesi, yalnızca sesi dinlemesi ve kullanıcıların engeli aşmak için videoyu indirmesi gerekmesidir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Bir Web Sitesinden Video İndirmek İçin En İyi 5 Araç

👉 Öğrenci Gündemi’ ni Instagram’dan takip etmek için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu