Sosyal Medya

En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Programı 2024 Listesi

En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Programı 2024 Listesi. Instagram takipçi arttırma programı, kişisel ve işletme profillerini hızlı bir şekilde arttırmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş organik veya bot takip takipçi gönderen uygulamalardır. Instagram takipçi sayısı günümüzde en önemli ölçüt haline geldiği için birçok kişi bu yolu seçmekte. Instagram Takipçi Nasıl Artırılır? Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir? diye soranlar için En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Programı 2024 Listesini paylaştık.

Instagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir?

Instagram takipçi sayısı günümüzde popülerliğin bir göstergesi olarak kabul edilmekte. Bu neden kişisel ve işletme profilleri takipçi sayılarını yüksek tutmak istemektedir. Instagram’da takipçi sayısını arttırmak için organik ve bot olarak iki seçenek bulunuyor. Tabi ki en iyisi organik takipçi ama bu organik takipçi arttırmak büyük emek ve maliyetli.

Organik olarak takipçi arttırma yolları:

  • Profilinizi profesyonel olarak düzenleyin. (Profil resmi, biyografi, sloganınız veya marka hashtag, varsa web siteniz) Bu bilgiler hesabınız güvenilir olduğunuz göstergesidir.
  • Instagram hesabınızda paylaştığınız gönderiler rast gele paylaşım olmamalıdır. Eğer bir işletme profili iseniz hedef kitlenize ve markanıza yönelik düzenli paylaşımlar yapmalısınız.
  • Markanızla ilgili bilgilendirici görseller ve videolar paylaşarak takipçilerinizle etkileşim içinde bulunmalısınız.
  • Instagram gönderileriniz ,Facebook ve Twitter hesaplarınızda paylaşarak Instagram hesabınıza yönlendirebilirsiniz.
  • Instagram influencerlarla iş birliği yaparak sayfanıza takipçi gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca markanızla alakalı çekilişler yaparak markanıza ilgi duyan kişileri profilinize çekebilirsiniz.
  • Organik takip istiyorsanız takipçi satın almaktan ve takipçi arttırma programlarından kesinlikle kaçınmalısınız bunlar sayfanızın etkileşimi düşürür.

En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Programı 2024 Listesi

 

Instagram takipçi kitlesini hızlı bir şekilde arttırmak isteyenler genel olarak bot takipçi satın almayı ve ücretsiz programlar ile yapmaktadır. Instagram ücretsiz takipçi arttırma programları genel olarak görev usulu çalışmaktadır. Yani size programı kullanan diğer kullanıcıların gönderilerini beğenmeniz, yorum yapmanız ya da takip etmeniz isteniz bunun karşılığında size bir ödül verilir. Ödül karşılığından sizde Instagram profilinize takipçi  gönderebilirsiniz. Ancak bu programlar Instagram tarafından kullanıcı ihlali olarak algılanarak kullanıcı ihlali cezası verilebiliyor veya hesabınız çalınabiliyor. Bunu göz önünde bulundurarak kullanıp kullanmamaya karar verin. Hesabınızın çalınmaması için bir hesap açıp uygulamaya yeni açtığınız hesapla kayıt olabilir. Takipçi gönderimini orijinal hesabınıza gönderebilirsiniz.

1. Ins Followers

Ins Followers, Instagram organik takipçi artırma uygulamalarından biridir. Bu uygulama kullanıcıların birbirlerini takip ederek ve beğenerek etkileşime girmesini sağlar. Bu sayede jeton kazanır ve kazandığınız jeton kadar profilinize takipçi ya da beğeni gönderebilirsiniz.  Jeton karşılığında kazandığınız takipçiler anında profilinize gönderilmektedir. Bu uygulama ücretsiz Instagram takipçi arttırma programları arasında en güvenilir olduğu söylenmektedir. Bu uygulamanın aynı özelliklere sahip iki farklı uygulama olarak iOS ve Android‘de mevcuttur.


2. GetInsita

GetInsita, İOS ve Android kullanıcıları için geliştirilmiş Instagram’da en iyi takipçi artırma uygulaması olarak bilinmektedir. Bu uygulama kullanıcı adı ve şifrenizle üye olmanızı ister. Uygulamaya üye olduğunuzda kullanıcıların birbirlerini takip ederek ve gönderilerini beğenerek jeton kazanmaları sağlar. Kazandığınız jetonlarla profiliniz takipçi gönderebilirsiniz. Uygulamaya üye olduğunuzda hediye olarak 1000 jeton hediye olarak veriyor.


3. GetInsmarta

Getlnsmarta, iOS ve Android için en iyi Instagram takipçi uygulaması olarak öne çıkanlardan. Bu uygulamaya giriş yaparken sahte hesaplara izin verilmiyor. Uygulamaya giriş yapmanız için hesabınızda profil resmi ve bir gönderi olması şartı vardır. Bu kayıt şartı dışında uygulama diğer üye kullanıcıları ile beğeni ve takip karşılığında jeton kazanmanızı sağlar kazandığınız jetonlar karşılığında hesabınıza takipçi gönderebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu