Kimdir

Hüseyin Tatlı Kimdir, Kaç Yaşında? Hüseyin Tatlı Hayatı ve Biyografisi

Hüseyin Tatlı Kimdir, Kaç Yaşında?. Bu aksam yayınlanan İbo Show konuklarından olan İbrahim Tatlıles‘ in kardeşi Hüseyin Tatlı kiminle evli? merak edilenler arasında yer aldı. Şarkıcı Hüseyin Tatlı Kimdir diye merak edenler ayrıca Hüseyin Tatlı ve Cansu Tatlı arasındaki bağı merak etmekte. Gelin birlikte Hüseyin Tatlı Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Hüseyin Tatlı Kimdir?

İbrahim tatlıses’in küçük kardeşlerinden biri olan ve 1973 yılında dünyaya gelen Hüseyin Tatlı sekiz kardeştir, ailenin en küçüğüdür. Özellikle medyada İbrahim Tatlıses’in kardeşi olarak anılan Hüseyin Tatlı’da abisi gibi sanatçıdır. Uzun yıllar yaşantısını Ankara’da sürdürmüş ardından İstanbul’a yerleşmiştir.

1973’te Mersin’de doğmuş daha sonra abisi ünlü olduktan sonra kendilerini Urfa’ya taşıdığını anlatan Hüseyin Tatlı babasını iki yaşında iken yitirmiştir. Ailenin en açık tenli ve tek renkli gözlü ferdi olan Tatlı, abisi İbrahim Tatlıses’in kendisine baktığında babamı hatırlıyorum dediğini belirtmiştir. Bugüne kadar iki kez evlenmiş bu evliliklerinden Asya isminde bir kızı ve Can isminde bir oğlu vardır. 2000 yılında Varlığın Yeter, 2016 yılında Bil İstedim ve Pardon isimli albümleri ile müzik piyasasındaki yerini alan Hüseyin Tatlı baba tarafından aslen Şanlıurfa’lıdır.

Günümüzde abisi ile kırgınlıkları olduğu medya’da sıkça gündeme gelmektedir. Bir röportaj’ da abisinin kendisinin şarkıcı olmasını istemediğini, hatta bir dizide rol verdiğini ancak 4. bölümde kendisini öldürdüğünü açıklamıştır. Keşke İbrahim Tatlıses’in kardeşi olmasaydım, o zaman daha iyi yerlerde olabilirdim açıklaması ile gündeme gelmiştir.

👉 Hakan Taşıyan Kimdir, Kaç Yaşında? 


Hüseyin Tatlı Hayatı ve Biyografisi

Ailenin en açık tenli ve tek renkli gözlü ferdi olan Tatlı, abisi İbrahim Tatlıses’in kendisine baktığında babamı hatırlıyorum dediğini belirtmiştir. Bugüne kadar iki kez evlenmiş bu evliliklerinden Asya isminde bir kızı ve Can isminde bir oğlu vardır.

1973’te Mersin’de doğmuş daha sonra abisi ünlü olduktan sonra kendilerini Urfa’ya taşıdığını anlatan Hüseyin Tatlı babasını iki yaşında iken yitirmiştir. Günümüzde abisi ile kırgınlıkları olduğu medya’ da sıkça gündeme gelmektedir. Bir röportaj’da abisinin kendisinin şarkıcı olmasını istemediğini, hatta bir dizide rol verdiğini ancak 4. bölümde kendisini öldürdüğünü açıklamıştır.

Keşke İbrahim Tatlıses’in kardeşi olmasaydım, o zaman daha iyi yerlerde olabilirdim açıklaması ile gündeme gelmiştir.

Twitter 👉 Hüseyin Tatlı 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu