Sosyal Medya

İnstagram Hesap Silme Linki 2024 – help. instagram.com Hesap Silme Linkine Tıklayın

İnstagram Hesap Silme Linki 2024 – help. instagram.com Hesap Silme Linkine Tıklayın. Telefondan, Tarayıcıdan ve Uygulamadan Instagram Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır? Instagram hesaplarını kapatmak isteyenlerin kolayca erişebilmeleri için İnstagram hesap kapatma ve geçici İnstagram hesabı silme linki paylaştık.

İnstagram Hesap Silme Linki 2024

Instagram uygulaması profillerini dondurmak ve silmek isteyenler için iki seçenek sunmaktadır. Instagram kullanmaya ara vermek isteyen hesap dondurma, tamamen hesaplarını kapatmak isteyenler ise kalıcı hesap silme işlemini yapmaktadır. Instagram hesap silme işlemi yapan profillerin hesaplarını 28 gün geri dönebilmeniz ihtimali ile saklamaktadır. Bu süre zarfından hesabınız kapanmış olarak görünür. Sadece siz 28 gün içinde tekrar hesabınıza giriş yapılırsanız açılır. 28 gün giriş yapmazsanız tüm verileriniz silinir.

Instagram Hesap Silme Link Kalıcı

Instagram kalıcı olarak hesap silmek için şifrenizi bilmeniz gerekir. Instagram hesabınızı kapattıktan sonra kimse tarafından görünmez ve kullanıcı adınızı aratanlar hesabınıza erişemez. Kalıcı olarak kapatılan hesaplar 28 gün sonra açılamaz.

Yukarıdaki resme tıkladığınızda instagram hesap silme sayfasına ulaşacaksınız Açılan sayfada sizi aşağıdaki sayfa karşılayacak. Instagram hesabınızı neden silmek istediğiniz sorulacak size uygun seçeneği seçiniz. 👇

Instagram hesabınızı neden silmek istediğinizi seçtikten sonra Instagram şifreniz istenilecek bu işlemi de yaptıktan hesabınız 28 gün sonra tamamen silinecek.

Instagram hesap silme sayfasında şifrenizi girdikten sonra 28 gün boyunca geri dönme ihtimaline karşı hesap bilginiz gizlenir. Ancak diğer kullanıcılar tarafından kapanmış olarak görülür. 28 gün içinde giriş yaparsanız kaldığınız yerden hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Giriş yapmadığınız taktirde 28 gün sonra instagram hesabınız ve tüm bilgileriniz tamamen silinir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 help. instagram.com Hesap Silme Linkine Tıklayın

👉 Telefondan Instagram Hesap Dondurma Linki 

👉 Instagram ile Nasıl İletişime Geçilir?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu