Sosyal Medya

Instagram Öne Çıkan Hikaye İndir (İOS-Android)

Instagram Öne Çıkan Hikaye İndir (İOS-Android). nstagram’da başkasının profilinde öne çıkan hikayeleri beğendiğimizde indirip kendi hikayemizde paylaşmak isteyebiliyoruz. Bu tarz durumlarda İOS ve Android kullanıcıları için Instagram Öne Çıkan Hikaye nasıl indirilir? sorusunun yanıtını bu makalemizde paylaştık. İşte Instagram Öne Çıkan Hikaye İndirme yöntemi.

Instagram’da Öne Çıkan Hikaye Nasıl İndirilir?

Instagram üzerinden öne çıkan hikayeleri indirmek için indireceğiniz instagram hesabının herkese açık olması gerekiyor. Sonraki adım ise StorySaver.net adresindeki alana indireceğiniz hesabın instagram kullanıcı adını giriniz ve indir! bağlantısına tıklayınız.

Sonraki adımda ise indirmek istediğiniz instagram hesabının öne çıkanlarının oluşturduğu albümlerin listesi gelecek, listeden albüm seçiminizi yaptıktan sonra o albüm içerisinde bulunan öne çıkan hikayeleri göreceksiniz. İndirmek istediğiniz hikayenin altında bulunan bağlantıya tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirin.


İPhone (İOS) Instagram Öne Çıkan Hikayeler Nasıl İndirilir?

Instagram hikayelerini iPhone cihazınızda yalnızca 3. parti indirici uygulamalar veya Safari tarayıcısından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliklerinden dolayı indirme işlemi, yalnızca en son İOS 13 sürümünde veya daha yüksek sürümde çalışır. Storysaver.net adresine giderek kullanıcı adınızı girin ve indirme işlemine basit bir tıklamayla ulaşabilirsiniz.


Android Instagram Öne Çıkan Hikayeler Nasıl İndirilir?

Instagram hikayelerini android cihazınız üzerinde en stabil Chrome tarayıcısından, StorySaver.net adresine giderek indirebilirsiniz. Sadece gerekli adımları uygulayın ve saniyeler içerisinde indirmek istediğiniz hikayeleri cihazınıza kaydedin.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Çalınan Instagram Hesabı Nasıl Kurtarılır?

👉 Instagram Dondurma Linki

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu