Sosyal Medya

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır? (iOS, Android)

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır? (iOS, Android). En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği Instagram’da story indirme nasıl yapılır? sorusunun yanıtını bu makalemizde iOS ve Android kullanıcıları için paylaştık. Öncelikle bir Intagram kullanıcısının paylaştığı hikayesini indirmek için hesabı açık hesap olmalıdır. Gelin hep birlikte Instagram’da başkasının hikayesi nasıl indirilir? öğrenelim.

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasında stoy (hikaye) paylaşımları 24 saat sonra silinir. Takip ettiğiniz birinin beğendiğiniz story paylaşımını 24 saat dolmadan indirmeniz gerekmektedir. Bu makalemizde telefonunuza uygulama indirmeden online olarak indirmek istediğiniz Instagram storylerini indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama kullanmak isteyenler içinde en iyi instagram hikaye indirme uygulamalarını listeledik.

Instagram Hikaye İndirici

Instagram stoy indirme sitesi Story Downloader adresi üzerinden bilgisayarınızdan veya iOS-Android cihazınız üzerinden uygulama indiremeden başkasının instagram hikayesini kolaylıkla indirebilirsiniz.

Aşağıdaki adımları izleyerek bilgisayar, iOS ve Android cihazının üzerinden Instagram hikayelerini indirebilirsiniz.

  • Instagram hikayesi indirmek için öncelikle storysaver.net adresini ziyaret ediniz.
  • Açılan ekranda hikâyesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın. (Yukarıda örneği mevcut)
  • Kullanıcı adını yazdıktan sonra yeni bir sayfada hesabın görüntüsü açılacak.
  • Alt tarafta yer alan “Fotoğraf-Video indir” butonuna tıklayarak hikayeyi indirip galerinize kaydedebilirsiniz.

Storysaver web sitesine alternatif olarak aşağıdaki Instagram video indirme sitelerini kullanabilirsiniz.


Instagram Story İndirme iOS

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlar için en iyi Instagram hikaye indirme programı olarak ReShare Story uygulaması kullanılıyor. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapılması isteniyor. İkinci (Fake) hesabınızla giriş yapmanızı öneriyoruz. Giriş yaptıktan storysini indirmek istediğiniz kişini kullanıcı adını yazarak aratabilirsiniz. Karşını kullanıcı adınız yazdığınız kişinin paylaştığı hikayeler çıkacaktır. İstediğiniz storyi indirerek galerinize kaydedebilirsiniz.

Instagram ReShare Story İndir ✔


Instagram Story İndirme Android

Android işletim sistemine sahip Telefon ve iPad cihazlar için en iyi Instagram hikaye indirme programı olarak Story Saver for Instagram uygulaması kullanılıyor. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapılması isteniyor. İkinci (Fake) hesabınızla giriş yapmanızı öneriyoruz. Giriş yaptıktan storysini indirmek istediğiniz kişini kullanıcı adını yazarak aratabilirsiniz. Karşını kullanıcı adınız yazdığınız kişinin paylaştığı hikayeler çıkacaktır. İstediğiniz storyi indirerek galerinize kaydedebilirsiniz.

Instagram ReShare Story İndir ✔


Instagram Hikaye İndirme Programı

Instagram hikayelerini indirmek için storysaver.net adresini kullanabilirsiniz. Bu site haricinde Android cihazlar için Instore: Story Saver, Story, Video Downloader programını kullanabilirsiniz. iOS cihazlar için Instant Save , ReShare Story uygulaması kullanılıyor.


Instagram Story Nasıl İndirilir?

İndirme işlemlerini yapabilmeniz için storysaver.net adresini kullanabilirsiniz. Bu site üzerinden tüm kullanıcıların hikayelerini indirmeniz mümkün.


Instagram Başkasının Hikayesini İndirme

Instagram’da başkasının hikayesini indirmeniz mümkün. Bunu yapmak için uygulama veya web sitesi kullanabilirsiniz. Basit yöntem olan storysaver.net adresi üzerinden indirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Instagram Öne Çıkan Hikaye İndir (İOS-Android)

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu