Sosyal Medya

iPhone Instagram Hesap Kaldırma 2024 – Hatırlanan Hesap Silme

iPhone Instagram Hesap Kaldırma 2024 – Hatırlanan Hesap Silme. En çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram kullanıcıları iPhone cihazlarında birden fazla hesap açabiliyor. Bu makalemizde Instagram oturum açma ekranında kullanılmayan eski hesapları olanlar için iPhone Instagram hatırlanan hesap kaldırma yöntemini paylaştık.

iPhone Instagram Hesap Kaldırma

Instagram uygulaması cihazınızdan giriş yaptığınız Instagram hesaplarınızı hatırlayarak bir daha ki girişinizde şifre istemeyerek giriş yapmanızı sağlayan özelliğidir. Bu özellik sayesinde daha önce cihazınızdan giriş yaptığınız tüm Instagram hesaplarınıza direk giriş yapabilirsiniz. Instagram oturum açma ekranınızda hala kullanılmayan eski hesaplarınız varsa aşağıdaki adımları izleyerek kaldırabilirsiniz.

  1. Kaldırmak istediğiniz hesabınızı açınız.
  2. Profilinizden sağ üstteki üç çizgiye dokunun, Ayarları seçin , aşağı kaydırın ve Hesap Ekle > Mevcut hesaba giriş yapın’a dokunun . Ardından oturum açmak için kaldırmak istediğiniz hesabı seçin.
  3. Profilinizin üst kısmındaki menü simgesine dokunun  . Profilinizin sağ üst köşesindeki üç yatay çizgidir.
  4. Ayarlar’a dokunun.
  5. Güvenlik’e dokunun.
  6. Kayıtlı oturum açma bilgileri‘ne dokunun.
  7. Kayıtlı giriş bilgileri“ni kapatmak için anahtarı kapatın. Bu anahtarı kapatmak, bu hesabın oturum açma bilgilerini Instagram’dan ve ayrıca Anahtar Zinciri (iPhone/iPad) veya Android cihazınızdaki kayıtlı şifrelerinizden kaldırır.
  8. Şimdi oturumu kapatın. Giriş bilgilerini hatırlamak isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere görünecektir. “Şimdi Değil” e dokunun.
  9. Çıkış yap’a dokunun. Instagram, oturum kapatılan hesap için giriş bilgilerini artık hatırlamayacaktır.

İlginizi Çekebilir  👇

👉 Instagram Kalıcı Hesap Silme Linki

👉 “Instagram’a Giriş Yapamıyorum” Sorunu ve Çözüm Yolları 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu