Kimdir

İzzet Uzyel Kimdir, Nerelidir? İzzet Uzyel Hayatı ve Biyografisi

İzzet Uzyel Kimdir, Nerelidir?. Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan İzzet Uzyel Kaç Yaşında? Bir dönem İsrail’ de ve ardından da ABD yaşayan İzzet Uzyel Nerelidir? Gelin birlikte İzzet Uzyel Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

İzzet Levi Uzyel Kimdir?

Yurt dışında yaşan ve son zamanlarda gündeme gelen İzzet Uzyel Kimdir, Kaç Yaşında? 1980 doğumlu olan İzzet Uzyel, 2024 yılı itibari ile 44 yaşındadır. Ayrıca Rafael ve Defne Uzyel isimli Yahudi bir çiftin üç çocuğundan biridir. Çift İsrail’den yıllar önce İsrail’den ABD’ye göç etmiş. Baba Rafael Uzyel, 1986 yılında ABD’de hayatını kaybetmiş. Babalarının ölümünden sonra anneleri üç çocuğuna bakmak durumunda kalmış.

Uzyel ailesi aslen Yahudi kökenli bir ailedir. ABD’de uzantıları bulunuyor. Türkiye’de Sefarad Yahudilerinden oldukları bilinir. Sefarad Yahudileri, Osmanlı döneminde İspanya’da soykırıma uğmarak üzereyken kurtarılarak Türkiye’ye getirilen Yahudilerdir. Türkiye’de şu anda yerleşik sadık birer Türk vatandaşı olan yüzlerce Sefarad Yahudisi bulunuyor. Bu ailelerden biri de Uzyel ailesidir. Onların bireylerinden biri de İzzet Uzyel’dir.


İzzet Uzyel Hayatı ve Biyografisi

Mayıs 1986’da, 28 yaşındaki eşi ve çocukları İzzet 6 ve Joelle, 4 ile Mammoth Lakes, Kaliforniya’dan dönerken ölümcül bir kalp krizi geçiren 40 yaşındaki Rafael Uzyel’in ölümüydü. Çift, 1979’da İsrail’de evlenmişti ve daha sonra, Rafael’in üreticilere satmak üzere kumaş ithal eden başarılı bir iş yürüttüğü Los Angeles’a taşındı. Çiftin Beverly Hills’de bir ev, İsrail’de bir daire ve bir İsviçre banka hesabındaki 2 milyon doları içeren varlıklarını yönetti.

Shatford, çok az İngilizce konuşan İsrailli bir yerli olan Dafna’nın sadece kısa bir süre makyaj sanatçısı olarak çalıştığını ve neredeyse hiç finansal deneyimi olmadığını yazdı.

Instagram 👉 İzzet Uysal


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Melisa Özmen Kimdir, Nereli?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu