Kimdir

Melisa Özmen Kimdir, Nereli? Melisa Özmen Hayatı ve Biyografisi

Hem influencer hem de modacı olarak bilinen Melisa Özmen Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmeye başlandı. Özellikle evinde yapılan hırsızlık sonrası gündeme gelen Melisa Özmen sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlarla çok fazla kitleye ulaşmış durumda. Gelin birlikte Melisa Özmen Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Melisa Özmen Kimdir?

Ünlü Modacı ve influencer olan Melisa Özmen Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. bir dönem evine giren hırsızların 4 milyon civarında ziynet eşyasını çalması sonrası gündeme gelen ve merak edilen Melisa Özmen 1 Ocak 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 21 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyetik güzel Melisa Özmen çok fazla kitleye ulaşmıştır.

Cemiyet hayatının en genç isimlerinden biri olan Melisa Özmen, genç yaşına rağmen birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak rol alan ve kendini yardım projelerine adamış bir gençtir. Liseden mevzun olduktan sonra “Nişantaşı Üniversitesi’nde Turizm ve Otelcilik Bölümü”nü kazanan Melisa Özmen, Bonne Vie Dergisi’nde, “Melisa’nın Moda Dünyası” isimli aylık çıkan köşe yazıları yayınlamaktadır.


Melisa Özmen Hayatı ve Biyografisi

Çok genç yaşta olmasına rağmen özellikle sosyal sorumluluk projelerinde yer alması da onu örnek bir isim haline getirmiştir. Lise eğitiminin ardından, İstanbul, Nişantaşı Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nde eğitimini sürdürmüştür. Doğa Koleji’nden mezun olmuş ardından bir süre yurtdışında hem yabancı dil, hem de aile mesleği olan Turizm Otelcilik konusundaki bilgilerini geliştirmek için İngiltere’de yaşamıştır. Ayrıca hızlandırılmış bir eğitim almıştır.

Türkiye’de en tarz bulduğu isim annesi Tülay Özmen’dir. Cemiyette ise bir çok ismin giyim tarzını beğenmekte, Ender Mermerci, Eda Taşpınar ve Süreyya Yalçın bu isimlerden bazılarıdır. Sosyal medya platformunda 1 milyon takipçi sayısına ulaşan Melisa Özmen, bu sayede derneğin yürüttüğü projelerin doğru kaynaklara ulaşmasını ve hızlı yayılmasını da sağlamaktadır. Henüz eğitimine devam eden Melisa Özmen, genç yaşında aldığı sorumluluklardan dolayı bağlı bulunduğu dernekteki kişiler ve yakın çevresince “Yardım Meleği” olarak anılmaktadır.

Instagram 👉 Melisa Özmen


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Hakan Eratik Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu