Bilgi Arşivi

Kamil Koç Bilet İptali | Para İadesi Nasıl Alınır?

Kamil Koç Bilet İptali – Para İadesi Nasıl Alınır? Türkiye’nin en büyük yolcu taşıma şirketlerinden biri olan Kamil Koç 1926 yılından beri hizmet vermektedir. Kamil Koç firmasından otobüs bileti alan yolcular farklı nedenlerden dolayı bilet iptal işlemi yaptırmak isteyebiliyorlar. Bizde bu makalemizde Kamil Koç bilet iptali nasıl yapılır? Kamil Koç bilet İptali para iadesi nasıl alınır? sorularının yanıtlarını bu makalemizde paylaştık.

Kamil Koç Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Kamil Koç firmasından aldığınız bileti farklı nedenler dolayı iptal ettirmek istiyorsanız bunun dört farklı yolu bulunmaktadır.

Kamil Koç Bilet İptal etme yolları:

 • Kamil Koç firma şubeleri üzerinden
 • Kamil Koç firması çağrı merkezi üzerinden
 • Kamil Koç firmasının mobil uygulaması üzerinden
 • Kamil Koç firmasının resmi web sitesi üzerinden

Kamil Koç bilet iptal işlemi yapabilmek için bilet bilgilerinin bilinmesi gereklidir. Bilet kimin adına alınmışsa iptal işlemi onun T.C. kimlik numarasının sistemde bulunması ile gerçekleştirilir.


Kamil Koç Şubeleri Üzerinden Bilet İptali

Biletinizin ücretini peşin olarak verdiyseniz Kamil Koç şubelerine giderek bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir Kamil Koç şubesinden bilet iptali yapmak için bileti alan yolcu ve kimliği yanında olması gereklidir. Yolcunun kimliği ile satın alınan koltuk teyit edilir. Bu şekilde yolculuğun iptal edilmesi işlemi yapılabilir.

Eğer alınan bilet uygulamalar üzerinden, online şekilde alınmışsa, bilet ücretinin tamamı iade edilir. Online bilet alındığında verilen yolculuk seri numarasının bilinmesi gerekmektedir. Biletin üzerinde yırtık, çizik olması ya da biletin kaybolması, o an görevliye gösterilememesi durumlarında para iadesi yapılamaz.


Kamil Koç Çağrı Merkezini Arayarak Bilet İptali

Kamil Koç bilet iptalini çağrı merkezini arayarak yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 1. Kamil Koç 444 05 62 çağrı merkezini arayın. Bu numara Kamil Koç firmasının bilet iptalleri kullandığı numaradır.
 2. Sizden T.C. kimlik numarası istenecektir. Bilet, seyahat edecek yolcunun adına olmalıdır. Bu şekilde aramayı da yolcunun kendisi yapmalıdır.
 3. Verdiğiniz kimlik numarası ile sistemde bulunan koltuk numaranız belirlenir. Bu şekilde ayırttığınız koltuğun numarası size söylenir ve sesli bir şekilde teyit etmeniz istenir.
 4. Siz iptali teyit ettikten sonra iptal işleminiz gerçekleştirilir.

Kamil Koç Mobil Uygulama Üzerinden Bilet İptali

Kamil koç bilet iptali için mobil uygulama üzerinden de iptal işlemlerini yapabilirsiniz. Tüm bilet alan müşteriler otobüs hareket etmeden en az 6 saat öncesinden kamil koç bilet iptali ve iadesini yapabilirler.

Google play üzerinden indirilen uygulamada sadece bilet iptali değil uygulama üzerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kamil koç bilet rezervasyon
 • Kamil koç bilet iptali
 • Otobüs takibi
 • Kamil Koç bilet al

Mobil uygulama üzerinden ” Kamil koç biletlerim ” son aldığınız bilete tıklayarak iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu alanda müşteri hizmetlerine bağlanarak kamil koç bilet al diyerek yeni bilet alabilirsiniz.


Kamil Koç İnternet Sitesi Üzerinden Bilet İptali

Kamil Koç bilet iptal ettirmenin diğer bir yolu da resmi web sitesi olan https://www.kamilkoc.com.tr/ adresi üzerinden iptal işlemi yapmaktır.

Kamil Koç resmi web sitene gittikten sonra aşağıdaki adımları izleyerek biletinizi iptal ettirebilirsiniz.

 • Ana sayfaya ulaştığınızda ‘Bilet işlemleri‘ seçeneğine tıklayınız.
 • Açılan sayfada ‘Bilet İptal Et‘ seçeneğine tıklayınız.
 • Sizden istenilen PNR no ve telefon numaranız ya da e-posta adresinizi girerek biletinizi sorgulatın.
 • Daha sonra iptal işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kamil Koç bilet iptali, para iadesi için direk aşağıdaki linke tıklayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. https://www.flixbus.com.tr/


Kamil Koç Biletimi Ne Zamana Kadar İptal Edebilirim?

Kamil Koç Bilet alma işlemini gerçekleştirdikten sonra yolculuğunuzun başlamasına 6 saat kalaya kadar bilet iptali ve iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Seferinize 1 saat ve daha az süre kaldığı durumda biletiniz iptal edilemez, 12 ay boyunca kullanabileceğiniz şekilde açık bilete dönüştürülür. Bilet iptali için herhangi bir ücret ödemesi alınmaz.


Kamil Koç Bilet İptali Ve Para İade Formu

Bilet iptalinize istinaden kamil koç para iadesi için bu forma tıklayarak doldurabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Kamil Koç Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri 

👉 Obilet Bilet İptali Nasıl Yapılır? 

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu