Bilgi Arşivi

Kamil Koç Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri – Servis Güzergahları

Kamil Koç Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri – Servis Güzergahları. Türkiye’nin ilk karayolu taşımacılık şirketi olan Kamil Koç firmasında seyahat eden yolcuların en çok merak ettikleri konulardan biri olan Kamil Koç ücretsiz şehir içi servis saatleri ve güzergahları hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık. Kamil Koç firmasından bitinizi aldıktan sonra seferinizden 3 saat öncesine kadar servis talebinde bulunmanız gerekmektedir. Kamil Koç ücretsiz şehir içi servisleri firma tarafından belirlenen şehirlerde 7/24 hizmet vermektedir. İşte Kamil Koç Ücretsiz Şehir içi Servis SaatleriKamil Koç Ücretsiz Şehir içi Servis güzergahları

Kamil Koç Ücretsiz Şehir içi Servis Saatleri Nasıl Öğrenilir?

Kamil Koç firmasından seyahat edecek yolcular otogara gitmek veya otogardan semtlere gitmek için firma tarafından yolcularına ücretsiz olarak olarak sunulan servisleri kullanabilme imkanına sahip oluyorlar. Kamil Koç ücretsiz şehir içi servislerini kullanabilmek için biletinizi almış olmanız gerekmektedir. Biletini alan ve ücretsiz servisleri kullanmak isteyen yolcular seferden 3 saat öncesine kadar aşağıdaki numaralarla iletişime geçerek Kamil Koç ücretsiz servis saatleri ve güzergahlarını öğrenebilirler.

Kamil Koç Çağrı Merkezi: 444 0 562 numarayı bilet aldıktan sonra arayarak ücretsiz servis saatleri ve güzergahları öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç Whatsapp iletişim hattı 0530 917 19 26 numara üzerinden iletişim sağlayarak şehir içi ücretsiz servis saatleri ve güzergahları öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç şehir içi ücretsiz servis saatleri güzergahlarını öğrenmenin diğer bir yolu ise www.kamilkoc.com.tr adresi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. .


 

Kamil Koç Ücretsiz Şehir İçi Servis Hizmeti Hangi İllerde Var?

Kamil Koç şehir içi ücretsiz servis hizmeti İstanbul, İzmir, Antalya, Çorum, Kırşehir, Bartın, Van ve Siirt illerinde 7/24 hizmet vermektedir. İller değişebileceği için diğer illerde servis kullanmak isteyenler Kamil Koç çağrı merkezi 444 0 562 nolu numaradan detaylı bilgi alabilirler.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Kamil Koç Bilet İptali | Para İadesi Nasıl Alınır?

👉 Obilet Bilet İptali Nasıl Yapılır? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu