Kimdir

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan’ı Enes Koçak Kimdir? Enes Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan’ı Enes Koçak Kimdir? Enes Koçak Kaç Yaşında, Nereli? Ekranların sevilen dizilerinden olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi bir yandan reyting rekorları kırarken bir yandan da oyuncuları merak edilmekte. Enes Koçak Aslen Nereli? Gelin birlikte Enes Koçak Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan’ı Enes Koçak Kimdir?

TRT’ 1 de yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizilerden olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncuları son günlerde merak edilenler arasında yer aldı. Özellikle başrol oyuncuları arasında yer alan Enes Koçak Serkan Karakterini canlandırmaktadır. 1999 İstanbul doğumlu olan Enes Koçak, 2024 yılı itibari ile 25 yaşında ve aslen İstanbulludur.

Kariyerine modellik yaparak başlayan Enes Koçak, 2022 yılında düzenlenen Miss&Mr Model yarışmasında birinci olmuştur. Bunun üzerine dikkatleri üzerine çeken Koçak yapımcılardan da bir çok teklif almıştır. Başarılı oyunculuğu ile de film ve dizilerde rol alan Enes Koçak kariyerinde günden güne başarıya imza attığı da aşikardır.


Enes Koçak Hayatı ve Biyografisi

Trt1 dizisi olan Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi, Kitap uyarlaması olması yanı sıra hikayesi ilede oldukça merak uyandırmaktadır. Dizide Serkan karakterini oynayan Enes Koçak Miss&Mr Model yarışmasında birinci olması sonrasında yıldızı parlamış oyunculuk için aranan isimler arasında yer almıştır.

Fiziğiyle dikkat çeken Enes Koçak’ın genç yaşına rağmen başarıyı hızla yakalaması taktir edildi. Aynı zamanda oyunculuk dersleri de alan Enes Koçak daha öncesinde rol aldığı dizi ve filmlerden bahsedecek olursak; Kraliçe dizisinde Burak karakterine hayat veren Enes Koçak Hakim dizisinde de rol almıştır.

Instagram’da Enes Koçak 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu