Gündem

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2024 – Keratin Saçı Ne Kadar Düz Tutar?

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2024 – Keratin Saçı Ne Kadar Düz Tutar? Saçlarını sağlıklı uzatmak, parlak, düz bir görünüme sahip olmasını isteyenler tarafından en çok tercih edilen saç bakım türüdür. Brezilya Fönü olarak da bilinen Keratin bakım fiyatları saçın uzunluğuna ve sıklığına göre değişmektedir.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2024

Keratin saç bakımı, saçın doğal keratin proteinini yeniden yapılandırmayı ve güçlendirmeyi amaçlayan bir bakım yöntemidir. Bu işlem genellikle saçın kırılganlığını azaltmak, parlaklık kazandırmak ve saç tellerini düzleştirmek için uygulanır. Keratin saç bakımı genellikle bir salon ortamında profesyonel kuaförler tarafından yapılır ve saçın daha sağlıklı, düzgün ve parlak görünmesine yardımcı olur. Keretin saç bakım işlemi kimyasal içerikler içerdiği için uzman bir kuaförün önerilerine ve talimatlarına uymak önemlidir.

Kuaförlerde keratin saç bakım uygulaması saçın uzunluğuna, sıklığına, şehre ve kuaföre göre değişmektedir. Ayrıca illerden bulunan semtlerin ekonomik düzeyleri de fiyatı etkileye faktörler arasındadır. Ülkemizde genel olarak Kuaförlerde Keratin bakımı fiyatı 600 TL civarındadır. Evde alıp uygulamak isterseniz Deneme seti adı verilen başlangıç setini fiyatı 300 TL civarında. Ancak evde keratin bakımı yapanların yorumlarını okuduğunuzda sağlıklı sonuç alamadıklarını görebilirsiniz. Saç bakımı konusunda profesyonelleri tercih etmek gerekir.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatları;

  • Minimum: 250 TL
  • Maxsimum: 3.000 TL
  • Ortalama: 600 TL

Keratin saç bakım fiyatları saçın uzunluğuna, sıklığına, şehre ve kuaföre göre değişmektedir.


Keratin Saçı Ne Kadar Düz Tutar?

Keratin saç bakımı, saçı düzleştirmek için kullanılan bir yöntemdir, ancak saçın ne kadar düz kalacağı kişinin saç yapısına, saçın doğal durumuna ve uygulama yöntemine bağlı olarak değişebilir. Bazı kişilerde keratin saç bakımı sonrası saç düzleşirken, bazılarında ise daha az kıvırcık veya dalgasız hale gelir. Ayrıca, saçın bakımı ve saç tipine göre de sonuçlar değişebilir. Bu nedenle, keratin saç bakımı sonrası saçın ne kadar düz kalacağı kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Tüm bu şartlar göz önünde bulundurularak sağlıklı bir saçı keratin bakımı 5 aya kadar düz ve sağlıklı görünüm sağlayabilmektedir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Kuaför Saç Boyama Fiyatları 2024

👉 Kıvırcık Saçlar İçin Bakım Ürünleri Önerileri 

👉 Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri

👉 Keratin Saç Botoxsu Ne İşe Yarar?

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu