KYK

KYK WİFİ Oturum Kapatma – KYK WİFİ Oturum Kapatma Nasıl Yapılır?

KYK WİFİ Oturum Kapatma – KYK WİFİ Oturum Kapatma Nasıl Yapılır?. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu barınma imkanı sunduğu üniversite öğrencilerine ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. KYK WİFİ ağına giriş yapan arkadaşlarımız bazen WİFİ ağından çıkış yapıp oturumu kapatamıyor. Bu makalemizden KYK WİFİ ağından çıkıp nasıl oturumu kapatabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

KYK WİFİ Oturum Kapatma Nasıl Yapılır?

Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan KYKWIFI ağına giriş yaptıktan sonra internet kullanımına başlayabilirsiniz. KYK WİFİ ağından çıkmak isteyen arkadaşlarımız zaman zaman KYKWIFI’den çıkış yapamıyor. İlk olarak KYK WİFİ ağından çıkış yapabilmeniz için bağlı olduğunuz ağın çekim alanı içinde olmalısınız. Daha sonrasında wifi.kyk.gov.tr adresindeki Çıkış düğmesine tıklayarak sistemden çıkış yapabilirsiniz.

KYK WİFİ ağından giriş-çıkış yaparken Google Chrome tarayıcısının en güncel sürümünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Güncel olmayan tarayıcılar yapılan bazı çıkışlarda ‘Çıkış’ düğmesine bastığınız halde sayfa hareketsiz kalabiliyor. KYK WİFİ kullandığınız sürede mobil cihazlarda 3G/4,5 G yi açık bırakmak, VPN kullanmak gibi durumlar çıkış yapmakta sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Cihazınızda değişen ayarları varsayılan ayarlar durumuna geri getirerek bu sorunu çözebilirsiniz.


KYK WİFİ Ağına Bağlanamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?


KYK WİFİ: Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Sorunu Nasıl Çözülür?

Normal şartlarda çıkış işlemi doğrulama sayfasındaki çıkış düşmesine tıklandığında yapılır. Bu sebeple oldukça basit bir işlemdir ancak sistemde yaşanan problemler nedeniyle zaman zaman problem yaşanmaktadır. Eğer sistemden kaynaklı bir sorun varsa bunun çözümü yoktur. Ancak cihazınızdan kaynaklı sorunlar olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

“Beklenmeyen bir hata oluştu” mesajıyla karşılaşmanızda oldukça olasıdır. Yoğun saatlerde sıkça karşılaşılan bu sorunun çözümü maalesef yok. Böyle bir durumda yapabileceğiniz şey tekrar tekrar çıkış yapmayı denemektir.

Çıkış yapmak istediğiniz anda doğrulama sayfası açılmıyorsa sistemden kaynaklı da bir sorun olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi giriş yaptığınızda doğrulama sayfasını kapatmamalısınız ki çıkış yapacakken sayfanın açılmaması sorununu yaşamayın. Bu durumda sayfa açılmıyorsa genelde yapacak bir şey yoktur.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 KYK Yurt WİFİ Kota Sorgulama

👉 KYK WİFİ Aktifleştirme : KYK WİFİ Girişi Nasıl Yapılır?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu