KYK

KYK WİFİ Şifremi Unuttum! 2024 Yeni KYK WİFİ Şifresi Nasıl Alınır?

KYK WİFİ Şifremi Unuttum! 2024 Yeni KYK WİFİ Şifresi Nasıl Alınır? Kredi Yurtlar Kurumu yani  KYK Türkiye’nin neredeyse her şehirde yurt hizmeti vermektedir. KYK yurtlarında konaklayan öğrencilere, internet kullanımı için WİFİ hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. KYK yurtlarında kalan öğrenciler KYK WİFİ şifresini e-devlet üzerinden alabilirken aynı işlemi şifrenizi unuttuğunuzda yapamazsınız. Peki KYK WİFİ Şifresi Nasıl Alınır? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim.

KYK WİFİ Şifremi Unuttum! 

Dersler, vizeler, finaller derken yoğun bir tempoya giren üniversite öğrencileri sadece okul telaşı değil bir yandan da hayat telaşı ile de uğraşıyor. Kimi öğrenci ders geçme, diğer arkadaşları ile ortak çalışmalar, projeler  derken buna extra olarak kimi öğrencilerde geçim sıkıntısı yaşamamak yada ailelerine yük olmamak için bir yandan da çalışmak zorunda kalabiliyorlar. Hal böyle olunca insanlık hali KYK WİFİ Şifresi Unuttum diye telaşlanabilirsiniz. Lakin endişelenmenize gerek yok Yeni KYK WİFİ Şifresi Nasıl Alınır? sizler için araştırıp yazımızda ayrıntıları paylaştık.


Yeni KYK WİFİ Şifresi Nasıl Alınır?

KYK  WİFİ Şifresini Unuttum diye endişelenmenize gerek yok. Yeni KYK WİFİ Şifresi Nereden Nasıl Alınır? diye merak edenler için hazırladığımız bu makalemizde tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.  Unutulan WİFİ şifresini tekrardan alabilmeniz için şifremi unuttum özelliği yok ve  e-devlet üzerinden almanız mümkün değildir. Şifreyi yeniden almak için konakladığınız KYK Yurt idaresine başvurup yeni şifrenizi alabilirsiniz. KYK idaresi tarafından size verilen yeni şifre ile paneli girdiğinizde sizden yeni şifre oluşturmanız istenecektir.

  • Şifreniz en az 8 en fazla 12 karakter olmalıdır
  • Yeni şifrede en az 1 tane büyük harf olmalı
  • En az 1 tane rakam
  • Türkçe harfler kullanılmamalıdır (ş, ö, ç, ğ, vs.)
  • Başkasının bileceği kolay şifreler belirlemeyin

Eğer KYK wifi şifresi değiştirmek isterseniz mevcut şifreniz ile bunu yapabilirsiniz. KYK internet sayfasına giriş (wifi.kyk.gov.tr) yaparak buradaki “Şifre Değiştirme” menüsünden KYK şifre değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Yeni şifrenizi belirlerken yukarıdaki kurallara uymanız gerektiğini unutmayın.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 KYK WiFi Çıkış Yapma

👉 KYK WİFİ Aktifleştirme : KYK WİFİ Girişi Nasıl Yapılır?

👉 KYK WİFİ Ağına Bağlanamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu