Kimdir

Mahmut Gürcan Kimdir, Nerelidir? Mahmut Gürcan Hayatı ve Biyografisi

Mahmut Gürcan Kimdir, Nerelidir?. Cumhurbaşkanı atama kararnamesiyle Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığına Mahmut Gürcan atandı. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı olarak göreve atanan Mahmut Gürcan Marmara Üniversitesi, İktisat bölümü mezunudur. 2006/2014 3 dönem AK Parti Bakırköy ilçe başkanlığı yapan Mahmut Gürcan yeni görevine atama kararı yayınlandıktan sonra merak edilen isimlerden oldu. Peki yeni Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan Kaç Yaşında? İşte Mahmut Gürcan Hayatı ve Biyografisi…

Mahmut Gürcan Kimdir, Nerelidir?

Hazine ve Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcılığı’na atanan Mahmut Gürcan 09/10/1966 tarihinde dünyaya gelmiştir. Zeytinburnu İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim görmüştür. Daha sonra Şehremini Lisesi’nde okumuştur ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler (iktisat bölümü) mezunudur.

Refah Partisi geleneğinden gelen Mahmut Gürcan, 2001 senesinden itibaren AK Parti İlçe yöneticiliği ve 2006/2014 3 dönem AK Parti Bakırköy ilçe başkanlığı yapmıştır. Ayrıca bir iş adamı olan Gürcan, pek çok STK’da (Sivil Toplum ) yöneticidir ve üyeliği bulunmaktadır. Mahmut Gürcan, evlidir ve 3 çocuk babasıdır.


Mahmut Gürcan Hayatı ve Biyografisi

Mahmut Gürcan, Doğanay Çorap ve Tic.Ldt.Şti Ortağı. Milli Görüş geleneğinden gelen Gürcan, 2001 yılından itibaren AK Parti İlçe yöneticiliği ve 2006/2014 3 dönem AK Parti Bakırköy ilçe başkanlığı yaptı. Bir çok STK (Sivil Toplum) örgütünde yöneticiliği ve üyeliği vardır.


Mahmut Gürcan: Twitter

Mahmut Gürcan: Facebook 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu