Teknoloji

Netflix Hesabınızdan Bağlı Cihazları Bulma ve Kaldırma

Netflix Hesabınızdan Bağlı Cihazları Bulma ve Kaldırma. Bu aşırı izleme döneminde bir Netflix hesabını paylaşmak oldukça normal. Netflix’i iki veya daha fazla cihazda izlemek istiyorsanız, uygun bir plan seçmeniz ve en sevdiğiniz şovların bir listesini oluşturmanız gerekir.

Netflix Hesabınızdan Bağlı Cihazları Bulma ve Kaldırma

Şifrenizi veya kullanıcı adınızı biriyle paylaştıysanız, şovları onlarla paylaşmak ve izlemek istediklerinde başkalarına kolayca gönderilebilir. Bu şekilde şifreleriniz yayılır ya da bir şekilde dışarı çıkabilir. İzlemeye devam listesinin altında yeni bir etiket veya garip bir etiket olduğunda bunu kolayca anlayabilirsiniz. Netflix’e bağlı cihazlar nasıl bulunur? Görüntüleme geçmişinizden Netflix hesabınıza bağlı başlıkları kolayca kontrol edebilirsiniz. Kullanıcıların IP adreslerini kontrol edebilirsiniz ve birini tanımıyorsanız, yetkisiz adresleri Netflix mobil uygulamasından veya Bilgisayardan atabilirsiniz.

1. Adım : Netflix’i açın, Profile tıklayın, Account’a tıklayın. Netflix ayarlarına gidebilir ve Görüntüleme Geçmişi’ni seçebilirsiniz.

2. Adım: Son zamanlarda izlediğiniz tüm TV şovlarını ve filmlerini göstereceksiniz.

3. Adım: Son Cihaz Akış Etkinliği’ni tıklayın. Netflix hesabınızdaki tüm giriş bilgilerini görün. Son kullanılan tarihten itibaren her şeye erişebilirsiniz. Bu şekilde cihazın ailenizden mi yoksa arkadaşlarınızdan mı olduğunu anlayabilirsiniz.

4. Adım : Netflix her zaman yeni bir giriş olduğunda e-postaları kontrol edin. Cihaz adını, konumunu ve oturum açma zamanını da görebilirsiniz.


Tüm Bağlı Tüm Cihazlardan Netflix’ten Nasıl Kaldırılır?

Durumdan kaçmanın en iyi yolu parolayı değiştirmek ve bağlı tüm cihazlardan çıkış yapmaktır.

1. Adım : Ayarlar’a gidin, Parolayı Değiştir’e dokunun ve yeni bir parola ekleyin.

2. Adım: Tüm cihazların gerekip gerekmediğini kontrol edin.

3. Adım: Tüm cihazlardan çıkış yapın.

4. Adım: Yeni Parola ile oturum açın.


Tüm Bağlı Cihazların Netflix’ten İndirmeleri Nasıl Kaldırılır?

Netflix hesabınızı biriyle paylaşırsanız, indirme sınırınıza hızlı bir şekilde kolayca ulaşabilirsiniz. Bir şey indirmek istediğinizde, çok fazla cihaza indirdiğinizi gösterebilir (hata mesajı). Filmleri silmelerini isteyebilir veya cihaza erişemiyorsanız cihazı listenizden kaldırabilirsiniz.

1. Adım: Ayarlar’a gidin, İndirme cihazlarını yönet seçeneğini belirleyin.

2. Adım : Cihazı Kaldır Düğmesine dokunun.

3. Adım: TV şovları ve Film başlıkları kolayca taşınır.

4. Adım: İndirilenleri telefonunuzda devam ettirin.

Netflix, çok eleştirilen kaliteli içerik ve orijinaller için popülerdir. Hiçbir şey ödemeden indirmek veya izlemek isteyen birçok kişi olabilir. Ancak kesinlikle takip edebilir ve Netflix’i kimlerin izlediğini görebilir ve bir sonraki oturum açışınızda buna dikkat edebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Netflix Profilinizi PIN Kodu Kullanarak Kilitleme

👉 Deneyiminizi Geliştirmek için 9 Netflix Hilesi

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu