Kimdir

Nimet Kıraç Kimdir? Nimet Kıraç Kaç Yaşında? Nimet Kıraç Hayatı ve Biyografisi

Nimet Kıraç Kimdir? Nimet Kıraç Kaç Yaşında? Nimet Kıraç Hayatı ve Biyografisi. Gazeteci olarak tanınan ve son zamanlarda yazıları ve yorumları ile sık sık gündeme gelen Nimet Kıraç aslen nereli? Gelin birlikte Nimet Kıraç hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Nimet Kıraç Kimdir?

Sabah programları arasında yer alan ve Halk TV ekranlarında yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah programı konuğu olan Nimet Kıraç Kimdir? araştırılmaya başlandı. Günümüzde Oksijen Gazetesi muhabiri olan Nimet Kıraç aynı zamanda yazıları ile de aynı gazetede görevini sürdürmektedir.

Başarılı bir eğitim hayatına sahip olan Nimet Kıraç, George Washington Üniversitesi Gazetecilik ve Kitle İletişimi bölümünden mezun olmuştur.


Nimet Kıraç Hayatı ve Biyografisi

Genel olarak hayatından bahsedecek olursak; kariyerine Atlanta’da CNN International’da haber masası editörü ve saha yapımcısı olarak başlamıştır. Ardından ise 2016’da İstanbul’a taşınan Nimet Kıraç, haber editörlüğü yaptıktan sonra bağımsız gazeteci olmaya karar vermiştir.

Başarıları günden güne devam eden Nimet Kıraç’ın haber yazıları, fotoğrafları ve videoları Al-Monitor, Financial Times ve Le Figaro gibi uluslararası haber mecralarında yayımlanmıştır. Ayrıca belirtelim ki Nimet Kıraç, Üç senedir New York Times ile bağımsız olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüzde ise bir yandan da Gazete Oksijen yazarı olarak sosyopolitik perspektifli dosya haber çalışmalarını sahadan sürdürmektedir.

Instagram Nimet Kıraç 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu