Kimdir

Nur Viral Kimdir, Nerelidir? Nur Viral Hayatı ve Biyografisi

Ünlü Sunucu Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Bir çok kanalda ve programda sunuculuk yapan Nur Viral Boyu ve Kilosu merak edilenler arasında yer aldı. Sempatik tavırları ile oldukça beğenilen ünlü sunucu Nur Viral Hayatta Her Şey Var adlı programın sunculuğunu yapmaktadır. Gelin birlikte Nur Viral Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Nur Viral Kimdir?

Bir çok radyoda sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapan Nur Viral son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Kariyer hayatında bir çok radyo ve kanalda sunuculuk yapmıştır. 1975 tarihinde İstanbul’da doğan Nur Viral 2023 itibarı ile 48 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Eğitimi hayatını İstanbulda tamamlayan Viral ilk yayın hayatına 1993 de başlamıştır.

birbirinden farklı radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapan Nur Viral, aynı zamanda Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusu ol muştur. Günümüzde Beyaz Tv’nin en çok izlenen programlarından ‘Hayatta Her Şey Var’ programının sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir.


Nur Viral Hayatı ve Biyografisi

İlk sağlık programını Tatlıses TV’de sunmaya başlayan Nur Viral, uzun yıllar Hayat Ağacı isimli sağlık programının sunuculuğunu yapmıştır. Tatlıses TV’den ayrıldıktan sonra farklı kanallarda da sağlık programları yapmaya devam etmiştir. Hayat Ağacı programı Tatlıses TV’de tam 5 yıl sürmüş ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyiciye ulaştırmıştır.

Ünlü sunucu sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. Yemek yapmayı ve dünya mutfakları hakkında bilgi edinmeyi çok seven Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Nur Viral şimdilerde hafta içi her gün 11:00’da BEYAZ TV ekranında yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır. Bellona ile anlaşması sona eren Şevval Sam yerine, Nur Viral markanın reklam yüzü olmuştur. Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde evlenmiş ve 2019 yılında boşanmıştır. Nur Viral’in ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor.

İnstagram 👉 Nur Viral 


İlginizi Çekebilir 👇 

👉Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu