Teknoloji

Online Ses Değiştirici – En İyi 10 Ses Değiştirme Programı

Online Ses Değiştirici – En İyi 10 Ses Değiştirme Programı. Günümüzde en çok Twitch ya da Discord gibi birden fazla kişi ile sohbet edilen platformlarda kullanılan ses değiştirici programlar, aynı zamanda sonradan yapılacak bir kurgu ile videodaki tüm sesleri değiştirmek içinde kullanılabilmekte. Özellikle son zamanlarda mobil uygulamalarla kadın sesi yapma programı ile çok fazla aratılarak kullanılan ve canlı ses değiştirici android uygulamalar da sıklıkla kullanılmakta. Bizde bu yazımız da oyunda ses değiştirici programları ve hacker es değiştirme programlarını inceledik.

Online Ses Değiştirici

Birbirinden farklı birçok ses değiştirici program bulunmakta. Bunun dışında ücretli olarak piyasaya sürülen uygulamalar dışında birçok ücretsiz olan uygulamalar da mevcut. Ücretsiz olan uygulamalar sizin için  yeterli ise ses değiştirici programlar için yüksek meblağlar ödemenize gerek yok.  Doğru bir ses değiştirici program kullanıyorsanız dilediğiniz her platformda sesinizi değiştirerek bambaşka bir insan haline dönüşebilirsiniz. Listemizde yer alan programlarla; robotik seslerçizgi film sesleri gibi çeşitli efektler elde edebilirsiniz. Ayrıca ses tonu ve frekans gibi ayarları düzenleyerek kendi isteğinize göre sesinizi değiştirebilirsiniz.


En İyi 10 Ses Değiştirme Programı

  1. ses değiştirici
  2. Palyaço balığı
  3. Süper Ses Değiştirici
  4. SesMod
  5. AV Ses Değiştirici Yazılım Elmas
  6. VoiceMeeter
  7. Discord Ses Değiştirici
  8. MorphVOX
  9. Efektli Ses Değiştirici
  10. Voksal Ses Değiştirici

1-  Ses Değiştirici

Voice Changer, basit ama kolayca kullanılabilecek bir ses değiştirici programdır. İnternet sitesini açtığınız zaman karşınıza üç seçenek çıkar; ses dosyası yüklemek, mikrofon kullanmak ve metni sese çevirmek. Bu üç seçenekten birini tercih ettikten sonra sıra sesin neye dönüşeceğini seçmektir. Popüler karakterlerin sesinden tutun, bir bebek sesine kadar karşınıza pek çok farklı ses değiştirme seçeneği çıkacak.


2- Palyaço balığı

 

Clownfish, özellikle Skype, Steam ve Discord gibi platformlarda anlık olarak sunduğu başarılı performansla dikkat çekiyor. Tüm işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışan Clownfish, arka planda işlemcinizi yormadan çalıştığı için herhangi bir sorun yaratmıyor. Canlı ses değiştirici özelliğinin yanı sıra metni de sese çevirebiliyor. Sesinizi değiştirmek isteyeceğiniz seçenekler de son derece zengin.


3- Süper Ses Değiştirici

SuperVoice Changer, bir Android mobil uygulamasıdır. Yalnızca bir ses değiştirici olarak çalışmaz, aynı zamanda bir ses kurgu uygulamasıdır. Uygulama üzerinden ses kaydı yapabilir; ses dosyalarını kesebilir, düzenleyebilir ve canlı yayınlar sırasında anlık olarak ses değişimi yapabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra ses değiştirme seçeneklerinden size en uygun olanı seçerek onaylamanız yeterli.


4- Ses Modu

Sesinizi tamamen değiştirmek yerine çok daha havalı yapmaya ne dersiniz? İşte VoiceMod tam olarak bunu sunuyor. Elbette, listemizdeki tüm programlar gibi onlarca farklı ses değiştirme seçeneğine de sahip ancak öne çıkan noktası var olan sesiniz üzerinde oynamanızı sağlamaktır. Örneğin; ince sesli biriyseniz VoiceMod ile sesinizi bir tık kalınlaştırarak çok daha havalı, bariton bir ses kalitesi yakalayabilirsiniz.


5- AV Ses Değiştirici Yazılım Diamond

Gerçek anlamda profesyonellere hitap eden AV Voice Changer Software Diamond programının ücretli ve ücretsiz sürümleri vardır. Ses kaydetme, düzenleme, özel ses efektleri oluşturma ve sesi canlı yayınlarda anlık olarak değiştirme imkanı sunar. 2 boyutlu ses değiştirme, ses ve video akışı durdurma, gelişmiş ekolayzer, ses kalitesi ışık geçiş iyileştiricisi, ayarlanabilir ses parametreleri gibi birçok farklı özelliğe sahiptir.


6- VoiceMeeter

Ücretsiz bir ses değiştirici program olmakla birlikte güçlü sistemiyle gerçek profesyonellere hitap eder. Farklı programlarda yapılan işlemlerden sonra sesin üzerinde oynandığı anlaşılabiliyor olsa da VoiceMeeter’ın bu konudaki performansı tartışmasız liderdir. Son derece kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen VoiceMeeter kurulumdan sonra NME, KS, ASIO, DX, WDM ve benzeri formattaki ses dosyalarını işleme ve canlı yayınlarda anlık olarak ses değiştirme imkanı verir.

VoiceMeeter yazılım içi mixer panosu işlevi gören bir uygulama olma özelliğine sahiptir. VoiceMeeter olarak bilinen basit sürümünün yanı sıra VoiceMeeter Banana denilen Pro sürümü de vardır. VoiceMeeter Banana daha profesyonel bir ses değiştirici program olarak bilinir.


7- Discord Ses Değiştirici

Android mobil uygulamalarından biri olan Discord Voice Changer Google Play Store’da bulunmadığından APK olarak indirip cihaza kurulmalıdır. Discord Voice Changer kendisini bir eğlence uygulaması olarak tanımlamakta ve sonu gelmez ses efektlerini kullanarak canlı yayınlarda anlık olarak ses değiştirme imkanı vermektedir. Aynı zamanda ses dosyalarını düzenlemek ve farklı seslerle yeni dosyalar kaydetmek de Discord Voice Changer ile yapılabilecekler arasında bulunur.


8-  MorphVOX

Çevrim içi oyunlarda başarılı performansı ile ön plana çıkan MorphVOX’un temel hizmetleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunulur. Ancak programı çok daha profesyonel bir şekilde kullanabilmeyi sağlayacak farklı hizmetlerden yararlanabilmek için ücretli abonelik tercih edilebilir. MorphVOX kullanıcılara yalnızca canlı yayınlarda değil aynı zamanda çevrim içi oyunlar içerisinde de anlık olarak ses değiştirme imkanı verir.

Arka planda son derece başarılı bir şekilde çalışan program aynı zamanda sahip olduğu kısayollar sayesinde kolayca kullanılabilir. Belirli periyotlarda güncelleme alan MorphVOX bu sayede tüm ses uzantılarını destekler. Ses anlık olarak program üzerinde değiştirilebilmekte olup özellikle yayıncılar canlı yayın sırasında seslerini değiştirip istedikleri efekti uygulamak için MorphVOX kullanmayı tercih ederler.


9-Efektli Ses Değiştirici

Bir Android mobil uygulaması olan Voice Changer with Effects oluşturulan ses dosyalarını zil sesi, alarm sesi ya da mesaj sesi olarak kullanma imkanı sunar. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar ses dosyalarını düzenleyebildikleri gibi metni sese çevirme ve yaptıkları çalışmaları sosyal medya platformlarında kullanma imkanına da sahiptirler.


10- Voksal Ses Değiştirici

Voxal Voice Changer oyun, iletişim ve benzeri platformlar için en iyi ses değiştirici programlardan biri olarak kabul edilir. Müzik, oyun, seslendirme gibi birçok farklı noktada ses değiştirmeyi, sesin perdesini ve tonunu ayarlamayı sağlar. Bununla birlikte Voxal Voice Changer kullanabilmek için PC’nin mikrofona bağlanması gerekir. Hemen hemen tüm oyun ve sohbet platformları ile uyumlu bir yapıdadır. Sade bir ara yüze sahip olması nedeniyle basitçe kullanılabilir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Powerpoint Sunumuna Ses Ekleme

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu