Gündem

Özel İngilizce Kurs Fiyatları 2024 – İngilizce Kurs Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Özel İngilizce Kurs Fiyatları 2024 – İngilizce Kurs Fiyatları 2024 Ne Kadar? İngilizce öğrenip iletişim becerilerini geliştirmek hem de iş, eğitim ve sosyal hayattaki avantajlarını kullanmak isteyen İngilizce kursu fiyatları listesi hazırladık.

Özel İngilizce Kurs Fiyatları 2024

İngilizce dil kursu fiyatları 2024 ne kadar? sorusunun yanıtını arayanlar için Ülkemizde İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi birçok şubesi bulunan English Time, Academic Language Course, British Time, American Culture, London Scholl gibi dil kurslarının fiyatlarını listeledik.

İngilizce kurs fiyatları seviyeye, kurs saatine, kurs içeriğine, öğrencilere verilen ek kaynaklara, sınıfın büyüklüğüne ve öğretmenlerin uzmanlığı gibi birçok faktöre göre değişmektedir. Ayrıca IELTS, TOEFL ve YDS gibi sınavlara hazırlanmak için İngilizce kurslarına gidenler için ise kurs fiyatları aylık programlara göre değişmektedir. Dil kurslarının fiyatları hakkında bilgi almak için kurs sağlayıcılarıyla iletişime geçmeniz en doğru adım olacaktır. Genel olarak ülkemizde İngilizce dil kursu fiyatları 5.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir.

English Time Kurs Fiyatları

English Time, dünya çapında tanınan 6 seviyeli bir İngilizce öğretim sistemine sahiptir. English Time’ın eğitim sistemi, öğrencilerin gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Her seviye için toplamda 120 saatlik bir ders programı sunulmaktadır. Bu programlar, öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek için bol pratik imkanı sağlar.

English Time dil okullarında kurs ücretleri 2.000 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Öğrenciler, bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak English Time eğitim sisteminden faydalanabilirler.

Amerikan Kültür Kurs Fiyatları

Amerikan Kültür Dil Okulları, yurtdışı eğitim fırsatları ve kaliteli eğitim programları sunarak öne çıkmaktadır. Ülkemizde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Amerikan Kültür, sadece İstanbul’da 12 farklı ilçede şubeleri ile hizmet vermektedir.

Güçlü ve donanımlı kadrosuyla dikkat çeken Amerikan Kültür Dil Okulları, dil eğitimi konusunda özel stratejiler uygulayarak öğrencilerin dil öğrenim sürecini daha verimli hale getirir. Bu özellikleri sayesinde Amerikan Kültür Dil Okulları, sıkça tercih edilen bir dil okulu olarak öne çıkmaktadır.

Genel İngilizce eğitimleri için 6 kur talep edildiğinde, en düşük fiyat genellikle 4.000 TL civarında başlamakta ve programın süresi, içeriği ve kurumun konumu gibi faktörlere göre artmaktadır.


TEOL Dil Kursu Fiyatları

TEOL dil okulunun sunduğu eğitim programları, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre özelleştirilebilmektedir. Eğitim programlarının süresi, içeriği ve şekli gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

TEOL dil kursu fiyatları 2023 yılında şöyledir:

  • 3 aylık program fiyatı: 3750 TL
  • 6 aylık program fiyatı: 7000 TL
  • 9 aylık program fiyatı: 9.750 TL
  • 12 aylık program fiyatı: 12.000 TL
  • 15 aylık program fiyatı: 13.750 TL
  • 18 aylık program fiyatı: 15.000 TL

Akademik Dil Kursu Fiyatları

Türkiye ve yurtdışında birçok şubesi bulunan Akademik Dil Kursları fiyat politikası ve öğrencinin dil seviyesine göre değişmektedir. Fiyatlandırma konusu tamamen seçeceğiniz dil kursuna bağlıdır. İlgilendiğiniz profesyonel ve önde gelen dil okullarını arayarak fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Akademik dil kursları İstanbul, İzmir, Bursa ve Manisa olmak üzere bir çok ilimizde şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Londra şubeleri de vardır.

Akademik Dil Kursu fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


American VİP Dil Kursu Fiyatları

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır. American Vip Dil kursları Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Isparta, Mersin ve İzmir olmak üzere birçok şehirde şubesi bulunmaktadır.

American VİP Dil Kursu fiyatlarını öğrenmek için Tıklayınız


American Kültür Dil Kursu Fiyatları

Amerikan Kültür 25 yıllık tecrübesiyle dil öğreniminde kendini ispat etmiş, öncü kuruluşlardandır. Amerikan Kültür Dil Kursu öğretmen kadrosu ana dili İngilizce olan; CELTA, DELTA, TESOL sertifikalı yabancı eğitmenler ve yine alanında uzman, filoloji mezunu Türk eğitmenler barındırır. Dünyaca geçerli İngilizce öğretmenliği TESOL eğitimini ve sertifikasını resmi olarak veren Türkiye’deki tek kuruluştur. YÖKDİL, YDS, TOEFL ve IELTS gibi birçok sınav için özel programları mevcuttur.

American Kültür Dil Kursu fiyatlarını öğrenmek için Tıklayınız


British English İngilizce Kursu Fiyatları

British English Yabancı Dil Okulları1975’den bu yana yabancı dil eğitimi vermektedir. British English Ear Master, Speech Master, Commercial Master, Hits Master, Multılıngual Club” gibi eğitim destek hizmetleri sunmaktadır. British English iş İngilizcesi ve sınavlara hazırlık gibi farklı programları bulunmaktadır.

British English Dil Kursu fiyatlarını öğrenmek için Tıklayınız


İlginizi Çekebilir 👇

👉 İngilizce Öğrenmek İçin En İyi Şarkılar (Kolay-Orta-Zor)

👉 A1-A2-B1 ve B2 İngilizce Kelime Listesi PDF

👉 İngilizce’de En Çok Kullanılan 3000 Kelime Listesi PDF

👉 Oxford Üniversitesi 3000 Kelime Listesi PDF İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu