Kimdir

Özlem Lina Öz Kimdir? Özlem Lina Öz Kaç Yaşında? Özlem Lina Öz Hayatı ve Biyografisi

Özlem Lina Öz Kimdir? Özlem Lina Öz Kaç Yaşında? Özlem Lina Öz Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde gündeme isimler arasında yer alan Özlem Lina Öz Aslen Nereli? Özlem Lina Öz Ne İş Yapıyor? Özlem Öz Nereden Mezun? merak edilmekte. Gelin birlikte Özlem Lina Öz hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Özlem Lina Öz Kimdir?

Sosyal medyayı aktif kullanan ve son günlerde gündeme gelen isimler arasında yer alan Özlem Lina Öz Kimdir? merak edilmekte. Güzellik Merkezleri olan Özlem Lina Öz Ne Mezunu, Ne İş Yapıyor? araştırılmakta. Hayatlarını göz önünde  yaşayan isimler arasında yer alan Özlem Lina Öz eşi Dr. Tayyar Öz‘de fenomenler arasında yer almakta.

1989 yılında Karabük’de dünyaya gelen Özlem Lina Öz, 2023 yılı itibari ile 34 yaşındadır ve aslen Karabüklüdür. Güzellik merkezi işi ile de tanınan bu fenomen, ailesiyle yaşadığı anıları, köy vlogları ve güzellik merkezi işi ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.


Özlem Lina Öz Hayatı ve Biyografisi

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Özlem Lina Öz eğitim hayatından bahsedecek olursak; ilk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nde başlamış ve yine bu alanda mezun olmuştur.

Akademik kariyer yapmak isteyen Özlem Öz, yüksek lisans ve doktora çalışmalarına devam ederek akademik bir kariyer yapmaya devam etmektedir. Öğretim görevlisi olarak farklı üniversitelerde hizmet verirken, eğitim ve aile yaşamını başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Bunların dışında eşi Tayyar Öz ile birlikte güzellik merkezleri olan ve bir çok şubesi ile hizmet vermeye devam eden Özlem Lina Öz, aynı zamanda 3 çocuk annesidir ve 4. çocuğuna hamiledir. Aynı zamanda Youtube kanalı olan Özlem Lina Öz pandemi döneminde sıklıkla Youtube videoları çekmiş ve yayınlamıştır.

Instagram’da Özlem Lina Öz 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu