Sosyal Medya

Instagram Gizli Hesap Görme 2024 – Android-İOS-PC

Instagram Gizli Hesap Görme 2024 – Android-İOS-PC. Instagram gizli profil hesapları görmek isteyenler için ücretli, ücretsiz gizli hesap görme sitesi ve uygulamaları listesi hazırladık. Takip etmediği kişilerin paylaşımlarını, takipçilerini ve takip ettiklerini görmek isteyenler bu makalemiz sizin için.

Instagram Gizli Hesap Görme 2024

Instagram gizli profil özelliğini kullanan hesapların fotoğraflarını, videoları, hikayelerini, takipçi ve takip ettiklerini sadece takipçisi olan kişiler görebilmektedir. Bazen insanlar takip etmedikleri kişilerin paylaşımlarını, takip ettiklerini görmek isteyebiliyor. Bu tarz durumlarda üçün taraf diye adlandırılan casus yazılımlar kullanılmaktadır. İşte Instagram gizli hesap görmek için kullanabileceğiniz siteler ve uygulamalar.

Postegro Lili

Postegro Lili, Instagram gizli hesap görmek isteyenlerin kullandığı en popüler ücretsiz yazılımlardan birisi. Postegro Lili yazılımının APK uygulaması web sitesi bulunmaktadır. Bu yazılım sayesinde istediğiniz gizli Instagram profilini görebilirsiniz. Ayrıca bu yazılım sayesinde kendi hesabınıza kimlerin baktığı görebilirsiniz. Postegro Lili APK uygulaması indirdiğinizde size 4 ücretsiz kullanım hakkı sunmaktadır. 4 kullanım hakkınız bittiğinde ücret ödemeniz gerekmektedir.


Glassgram

Glassgram, Android uygulaması ve web sitesi bulunan Instagram gizli hesap görme sitesidir. Google’da arama yaptığınızda kolayca bulabilirsiniz. Glassgram sayesinde istediğiniz gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hikayeleri izlediğinizde kim tarafından izlediği görünmemektedir.


Bestwhozi.com

Bestwhozi gizli hesap görmenizi sağlayan en basit uygulamalardan birisidir. APK uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. App Store ve Google Play mağazalarında yer almamaktadır. APK uygulamasını indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekiyor. Bunu yaparken fake hesap kullanabilirsiniz. Basit bir ara yüzü bulunmaktadır. Kolayca görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak görüntüleyebilirsiniz.


Pingru

Pingru, uygulama kullanmadan direk PC web sitesi üzerinden Instagram gizli hesap görmek isteyenler için bir web sitesi. Pingru ile PC ve tablet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Pingru sitesine giriş yaptıktan sonra Türkçe dil seçeneğini kullanabilirsiniz. Pingru web sitesi sayesinde ayrıca hikaye, video indirme işlemleri yapabilirsiniz.


Ghostegro

Ghostegro ücretli bir gizli hesap görme yazılımıdır. Bu yazılıma abonelik seçeneklerinden kendinize göre uygun olanı seçtikten sonra ödeme işlemlerini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Basit bir ara yüze sahiptir ve kolayca nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Abone olduktan sınırsız gizli hesap görme ve diğer özelliklerini kullanabilirsiniz.


Listemizde yer alan uygulamalar ve siteler öneri niteliğindedir. Giriş yaparken kişisel hesaplarınızla giriş yapmamanızı öneriyoruz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Postegro Lili Web Giriş Linki 

👉 Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu