Oyun

PUBG Mobile Benzeri En İyi 5 Oyun 2024

PUBG Mobile Benzeri En İyi 5 Oyun 2024. PUBG Mobile, mobil platformdaki en iyi çevrimiçi Battle Royale oyunlarından biridir. Android ve ios platformlarında PUBG Mobile’a benzeyen birçok çevrimiçi oyun var. Bu içeriğimizde Android ve iOS cihazlar için PUBG Mobile’a benzeyen en iyi 5 çevrimiçi oyunu tanıtacağız. PUBG Mobile gibi daha fazla çevrimiçi oyun oynamak isteyen Android ve iOS cihaz kullanıcıları, aşağıdaki benzer oyunların listemize göz atabilir. İşte PUBG Mobile Benzeri En İyi 5 Oyun

1. Call of Duty

Call of Duty: Mobile (COD Mobile) , Android ve iOS cihaz kullanıcıları için mevcut olan en iyi oyunlardan biridir. Oyunun Apple App Store’da 4,8, Google Play Store’da 4,5 yıldız puanı vardır.

COD Mobile, size PUBG Mobile’ı hatırlatacak bir battle royale moduna sahiptir. Bu modda, 100 oyuncu bir savaş alanına iner ve hayatta kalmak için savaşır.


2. Garena Free Fire

Garena Free Fire , PUBG Mobile gibi ünlü bir battle royale oyunudur. Geleneksel BR unsurlarının yanı sıra, bu oyun aynı zamanda onu türdeki diğer mobil oyunlardan ayıran benzersiz özelliklere de sahiptir. Bu özelliklerden biri, oyunculara sanal savaş alanında yardımcı olan benzersiz yeteneklere sahip karakterlerin mevcudiyetidir.


3. Modern Ops

Modern Ops: Online, çok oyunculu bir FPS nişancı oyunudur. Oyunların temel amacı teröristleri ortadan kaldırmaktır. Bu oyunun rekabetçi bir oynanışı var ve oyuncular atış kargaşasına katılmak için kendi kadrolarını oluşturabilirler.


4. ScarFall

ScarFallRoyal Combat hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilir. Oyun iyi bir silah cephaneliğine ve oyuncuların kullanabileceği çok çeşitli araçlara sahiptir. ScarFall – Royal Combat, oyuncuların 3 defaya kadar yeniden dirilmelerine izin veren harika bir özelliğe de sahiptir.


5. Battlelands Royale

Battlelands Royale, hafif yürekli mizah ve sevimli çizgi film karakterleriyle PUBG Mobile gibi oyunların eğlenceli bir versiyonudur. Bu oyundaki maçlar PUBG Mobile’dakilerden daha kısadır ve yaklaşık 2 ila 3 dakika sürer. Toplam oyuncu sayısı da nispeten daha azdır ve bir maçta maksimum 32 oyuncu olabilir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Gerçek Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2023

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu