Oyun

PUBG Mobile Oyundaki En İyi 5 Efsanevi Oyun

PUBG Mobile Oyundaki En İyi 5 Efsanevi Oyun. PUBG Mobile , dünyanın dört bir yanından oyuncuları bir araya getirmek ve harika bir royale deneyimi yaşatmak için bağlanıyor. Oyuncuların kendileri için bazı oyun içi benzersiz başlıklar kazanmalarını sağlar. Oyun içi birçok oyundan bazılarının uygulamalı olması gerçekten zor. Bu makalede, PUBG Mobile’daki en iyi 5 Efsanevi başlığı tartışacağız.

PUBG Mobile’da En İyi 5 Efsanevi Oyun

Eşsiz Kader

Unique Destiny, PUBG Mobile’daki en seçkin oyunlardan biridir. Oyundaki 6000 başarı puanının tamamlanmasıyla kilidi açılır.

PUBG Mobile’da bu unvanı elde etmek çok çaba ve zaman alıyor. Dünya çapında sadece birkaç oyuncu bu unvanı almayı başardı.


Sezon Fatihi Unvanı

Fatih, PUBG Mobile’daki en yüksek seviye. PUBG Mobile’daki her oyuncu bu seviyeye ulaşmak ve kendileri için ‘Fatihi Unvanı’ almak istiyor.


Efsanevi Moda

‘Efsanevi Moda Başlığı’ oyuncuların envanterinde çok sayıda Efsanevi kıyafete sahip olmalarını gerektirir. Envanterinize toplam 50 Efsanevi kıyafet eklemek size bu Efsanevi başlığı verecektir. Ancak, PUBG Mobile’da 50 Efsanevi kıyafet toplamak çok zor bir iştir.


Mükemmeliyetçi

Bu listedeki dördüncü başlık ‘Mükemmeliyetçi Başlık’tır. Bu unvan için gereksinim, üst üste 6 mevsim için Elite Royale Pass satın almak. Bu, Mythic unvanını elde etmenin 6 Mevsim alabileceği anlamına gelir.


Görevde

Bu başlık, oyunculara oyunda 5. seviyeye kadar tüm silah ustalıklarını tamamladıklarında verilir. Bir oyuncunun aşağıdaki silahlara hakim olması gerekir:

  1. Saldırı Ustalığı V
  2. SMG Ustalığı V
  3. Av tüfeği ustalığı V
  4. Tabanca Ustalığı V
  5. Yakın Dövüş Ustası V
  6. Keskin Nişancı Ustalığı v

İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 2024

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu