Öğrenci Gazetesi

PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 5 Efsanevi Oyun

PUBG Mobile , dünyanın dört bir yanından oyuncuları bir araya getirmek ve harika bir royale deneyimi yaşatmak için bağlanıyor. Oyuncuların kendileri için bazı oyun içi benzersiz başlıklar kazanmalarını sağlar.

Oyun içi birçok oyundan bazılarının uygulamalı olması gerçekten zor. Bu makalede, PUBG Mobile’daki en iyi 5 Efsanevi başlığı tartışacağız.

PUBG Mobile’da En İyi 5 Efsanevi Oyun

# 1 Eşsiz Kader

Oyunda En İyi 5 Efsanevi Oyun

Unique Destiny, PUBG Mobile’daki en seçkin oyunlardan biridir. Oyundaki 6000 başarı puanının tamamlanmasıyla kilidi açılır.

PUBG Mobile’da bu unvanı elde etmek çok çaba ve zaman alıyor. Dünya çapında sadece birkaç oyuncu bu unvanı almayı başardı.

# 2 Sezon Fatihi Unvanı

Oyunda En İyi 5 Efsanevi Oyun

Fatih, PUBG Mobile’daki en yüksek seviye. PUBG Mobile’daki her oyuncu bu seviyeye ulaşmak ve kendileri için ‘Fatihi Unvanı’ almak istiyor.

# 3 Efsanevi Moda:

Oyunda En İyi 5 Efsanevi Oyun

‘Efsanevi Moda Başlığı’ oyuncuların envanterinde çok sayıda Efsanevi kıyafete sahip olmalarını gerektirir. Envanterinize toplam 50 Efsanevi kıyafet eklemek size bu Efsanevi başlığı verecektir. Ancak, PUBG Mobile’da 50 Efsanevi kıyafet toplamak çok zor bir iştir.

# 4 Mükemmeliyetçi

Oyunda En İyi 5 Efsanevi Oyun

Bu listedeki dördüncü başlık ‘Mükemmeliyetçi Başlık’tır. Bu unvan için gereksinim, üst üste 6 mevsim için Elite Royale Pass satın almak. Bu, Mythic unvanını elde etmenin 6 Mevsim alabileceği anlamına gelir.

# 5 Görevde

Oyunda En İyi 5 Efsanevi Oyun

Bu başlık, oyunculara oyunda 5. seviyeye kadar tüm silah ustalıklarını tamamladıklarında verilir. Bir oyuncunun aşağıdaki silahlara hakim olması gerekir:

  1. Saldırı Ustalığı V
  2. SMG Ustalığı V
  3. Av tüfeği ustalığı V
  4. Tabanca Ustalığı V
  5. Yakın Dövüş Ustası V
  6. Keskin Nişancı Ustalığı v

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu