Öğrenci Gazetesi

PUBG Mobile: Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile , farklı amaçlara hizmet eden birkaç oyun içi para birimine sahiptir. En çok istenen oyun içi para birimlerinden biri UC’dir. Oyunun her oyuncusu tarafından aranıyor. UC’ler royale pass, skin, kostüm vb. Satın almak için kullanılabilir.

UC’ler bir dereceye kadar pahalıdır, çünkü oyuncuların 60 UC için 79 INR, 325 UC için 420 INR ve 660 UC için 799 INR ödemeleri gerekir.

Bazı oyuncular UC almanın alternatif yollarını arar. Bu makalede, Temmuz 2020’de UC’yi ücretsiz olarak kazanmanın çeşitli yollarını tartışıyoruz.

PUBG Mobile’da ücretsiz UC nasıl alınır

# 1 YSense

YSense

YSense popüler bir GPT sitesidir. Oyuncuların para kazanmak için anketleri ve diğer çeşitli görevleri tamamlamaları gerekir. Kullanıcılar Paypal, Reward Link India ve diğer cüzdanlar aracılığıyla para kazanabilirler. Bunu kullanmanın tek dezavantajı, oyun içi para birimini almanın doğrudan bir yolu olmamasıdır. Oyuncuların oyun içi satın alma işlemleri için Google Play Store hediye kartları satın almaları gerekir.


# 2 Swagbucks

Swagbucks

En eski ve en popüler GPT sitelerinden biridir. YSense’e benzer şekilde, oyuncuların SB almak için PayPal Cash veya Flipkart Hediye Kuponları alabilecekleri çeşitli görevleri tamamlamaları gerekir. Geri alma işlemi neredeyse aynı kalır – hediye kartı satın alma ve daha sonra oyun içi satın alma yapma.


# 3 Ödül

Ödül İsyancı

PrizeRebel, yukarıda belirtilenlere benzer başka bir web sitesidir. Çeşitli görevleri tamamlamak, oyuncuları farklı oyun içi ödüller ile değiştirilebilecek puanlarla ödüllendirecektir.


Not: Oyuncular asla sadece sahte değil aynı zamanda yasadışı oldukları için UC jeneratörü gibi araçları kullanmamalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu