Oyun

PUBG Mobile’da Karakter Görünümü Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile’da Karakter Görünümü Nasıl Değiştirilir?. PUBG Mobile kısa bir süre içinde kitlesel olarak ünlendi. Milyonlarca oyuncu bu oyunu günlük olarak oynuyor ve bunun arkasındaki birkaç neden sürekli güncellemeler ve dakika ayrıntılarını özelleştirme seçeneği. İkincisinden bahsetmişken, PUBG Mobile’daki benzersiz özelliklerden biri karakterin görünümünü değiştirmektir.

Bu özellik, oyuncuların karakterlerini isteklerine göre özelleştirebilmelerini sağlar. Bununla birlikte, PUBG Mobile kullanıcıları, görünümü değiştirme seçeneğinin başka herhangi bir karakter için değil, sadece varsayılan karakter için kullanılabilir olduğunu hatırlamalıdır.

PUBG Mobile’daki Karakterlerin Görünümü Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobil görünümü değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: Oyuncunun önce varsayılan karakteri seçmesi gerekir, çünkü seçenek daha önce belirtildiği gibi sadece onlar için kullanılabilir.

Adım 2: Ardından, envanter sekmesinde, oyuncu bir seçenek bulacaktır: ekranın sol tarafında “görünüm”.

Adım 3: Oyuncu bu “görünüm” düğmesine tıklayın.

Adım 4: Kullanıcı, mevcut çeşitli seçenekleri kullanarak karakterleri ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.

Adım 5: Daha sonra, özelleştirmenin tamamlanması için belirli miktarda Savaş Puanının harcanması gereken “Tamam” a tıklamalıdırlar.

Kullanıcılar hem kadın hem de erkek karakterleri özelleştirebilir ve görünüşleri değiştirmek için gereken savaş puanı miktarı, yapılan değişikliklerin miktarına bağlı olacaktır.

Ayrıca, oyuncuların görünüşü değil, diğer karakterlerin kıyafetlerini değiştirebileceği de unutulmamalıdır.

Sık güncellemeler ve yeni özelliklerin tanıtımı, oyuncuların PUBG Mobile’dan ayrılmasını engelleyen nedenlerden sadece birkaçı. Birkaç gün önce, Andy karakteri oyuna eklenirken, 0.18.0 güncellemesi altında KD’yi hesaplamak için yeni bir yöntem de eklendi.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu