Kimdir

Sinan Ergin Kimdir, Nerelidir? Sinan Ergin Hayatı ve Biyografisi

Sinan Ergin Kimdir, Nerelidir? Sosyal medya hesaplarında paylaştığı motivasyon, liderlik ve kişisel gelişim videolarıyla izleyenler tarafından en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Türkiye’nin lider kuruluşlarına danışmanlık ve organizasyonda yönetim, liderlik, motivasyon, satış ve pazarlama üzerine seminerler veren Sinan Ergin Hayatı ve Biyografisi dair tüm merak edilenleri bu makalemizde derledik.

Sinan Ergin Kimdir, Nerelidir?

Sinan Ergin profesyonel kariyeri 1990 yılında Xerox’ta başlamış ve 13 yıllık Xerox bünyesinde Ankara Bölge Müdürü, İstanbul Direk Satış Müdürü, Türkiye Pazarlama ve Satış Direktörlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

2001 yılında ekonomik krizde göstermiş olduğu liderlik ve yönetim metodu, geliştirdiği satış ve pazarlama projeleri ile gelişen pazarlara örnek olmuş ve EMEA tarafından başarı ödülüne layık görülmüştür.

Türkiye ve Türkî Cumhuriyetleri ve Gelişen Pazarlar Operasyon Direktörü, Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini yürütürken, aralarında Orta Avrupa Ülkeleri, İsrail ve Türki Cumhuriyetleri’n de bulunduğu 11 ülkeden sorumlu olmuştur.

inan Ergin, 2003–2006 yılları arasında Canon Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yaptıktan sonra 2006 yılında Eğitim, Organizasyon ve Danışmanlık konularında faaliyet gösteren firmasını kurmuştur. Kurmuş olduğu ‘Pazarlama ve Satış Okulum’, Türkiye’de ve Dünya’da bir ilktir. Bu eğitim projesi sayesinde yılda 10.000 üzerinde Pazarlama ve Satış Uzmanı yetiştirerek Türkiye’nin önde gelen firmalarında istihdam etmektedir. Türkiye’nin lider kuruluşlarına verdiği danışmanlık ve eğitimler ile birlikte yüzlerce konferans ve organizasyonda yönetim, liderlik, motivasyon, satış ve pazarlama üzerine seminerler vermiştir. .

Özellikle “Kişisel Bütünlük Olmadan, Şirket Bütünlüğü Olmaz” başlıklı vermiş olduğu eğitimler ve seminerler on binlerce kişi tarafından izlenmiştir.


Sinan Ergin Hayatı ve Biyografisi

Sinan Ergin eğitimlerinde önemle vurguladığı konuların başında bireysel bütünlük yer almaktadır. Geliştirmiş olduğu ‘7 Saniyede Etkileme ve 7 Dakikada Evet Alma Sanatı’, ‘Bütünsel Pazarlama’, ‘İntegral Liderlik’, ‘ Fast&Fasting Leadership’, ‘Leadership Live’ eğitimleri ile farklı bir bakış açısı kazandırmıştır.

İş dünyası ile içsel hayatın birbirinden ayrı olmadığına ve iş dünyasındaki başarının içsel oluşumla geldiğine inandığı için 2014 yılında Live Consulting & Academy’yi kurduğundan beri, bu yönde yepyeni eğitim ve öğrenme metotları geliştirerek ülkemizin ihtiyacı olan içsel ve dışsal oluşumu sağlamış başarılı liderler ve iş insanları yetiştirecek bir misyonla çalışmaktadır. Sinan Ergin 2012 yılında ‘Medici’ nişanına layık görülmüştür. Best-Seller ‘? Neden’ ve ‘Nedensiz’ ve “Canlı Yaşa” kitaplarının yazarıdır.

Kaynak: sinanergin.com


Sinan Ergin: Instagram  

Sinan Ergin: Twitter

Sinan Ergin: Facebook 

Sinan Ergin: Youtube

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu