Öğrenci Gazetesi

Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu ve Açılacak Dersler 2021

Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu ve Açılacak Dersler 2021. 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yaz okulunun açılacağına dair akademik takvim yayınlandı. Süleyman Demirel Üniversitesi resmi sitesi üzerinden yayınlanan duruda 2021 Süleyman Demirel Üniversitesi yaz okulu başvuru tarihleri ve açılan derslere akademik takvimde yer verildi. Süleyman Demirel Üniversitesi 2021 yaz okulu duyurusunda kayıtların 12- 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirileceği duyuruldu. Yaz okulu dersleri 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak ve yaz okulu sınavları ise 31 Ağustos-05 Eylül 2021 tarihleri arası gerçekleşecektir. Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu başvurusu, Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu ve Açılacak Dersler 2021

[table “260” not found /]

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yaz okuluna başvurmak istiyorum.Gerekli belgeler nelerdir? Amasya üniversitesinden başvuracağım.Nereden başvuru yapılıyor?

    1. Üniversitenizin web sitesinin duyurular kısmından Yaz Okulu Duyurusu bulup oradan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu