Öğrenci Gazetesi

Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur? Trendyol Go Kurye Başvuru Şartları

Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi Trendyol kendi işini kurmak isteyenler için yeni bir uygulama daha başlattı. Trendyol güvencesiyle ve iş sahibi olmak isteyenler Trendyol Go Kurye uygulaması ile kendi işini kurup istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Trendyol Go Kurye ekibine kendi aracınızla katılıp uygun olduğunuz günlerde ve saatlerde kendi belirlediğiniz bölgelerde haftalık ücretlerle kurye servisi yapabilir. Peki Trendyol Go Kurye Nedir? Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur? Trendyol Go Kurye Başvuru Şartları Neler? Trendyol Go Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır? Trenyol Go Kuryeler Ne Kadar Kazanıyor? İşte tüm merak edilen soruların yanıtları….

Trendyol Go Kurye Nedir?

Trendyol Go Kuryeleri, Trendyol uygulaması üzerinde müşteriden gelen market ve restoran siparişlerini 30 dk da müşteriye ulaştırır. Bu market ve restoranlar Trendyol Go anlaşmalı olup müşteriler uygulama üzerinden bölgelerindeki market ve restoranları görürler. Sen de Trendyol Go’da kendi aracın ile kurye olarak çalışabilirsin. Kurye olarak, satışı yapılan ürünleri gerekli adreslerden kendi aracınla teslim alarak alıcıya teslim etmen yeterli. Trendyol kendi aracı olan ve aracı ile kurye olmak isteyenlere gelir elde etme imkanı sunuyor. Trendyol’da bu iş imkanı ile kendi aracını sermaye olarak kullanabilirsin. Böylelikle kurumsal bir firmanın çatısı altında, sermayeni kendin belirlediğin bir işin olur. İş başvurusu yaparken sahip olduğun araç modeli de önem taşır. Kurye olarak bir motosiklet veya ticari araç ile çalışabilirsin. Motor kurye olmak için sahip olduğun herhangi bir motosiklet modeli ile başvurunu yapabilirsin.

Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur?

Trendyol Go Kurye olabilmek için kendi hafif ticari aracınızın veya motorsiklet sahibi olmalısınız. Aracınıza göre ehliyetiniz ve en az lise mezunu olmalısınız. Bu şart sonrası Trendyol Go Kurye Başvuru talep formu doldurarak kurye hizmeti vermeyi talep edebilirsiniz. Trendyol Go Kurye başvurusu trendyolgo.com adresinden yapılmaktadır. “Başvur” butonuna tıklayın. Daha sonra çalışmak istediğiniz aracı seçerek başvuru formuna erişebilirsiniz. Öncelikle kişisel verilerinizin sorulduğu alanı doldurabilirsiniz. Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvuruyu gönderdikten sonra geri bildiriminiz olumlu ise, bir eğitim programı oluşturulacaktır. Bu eğitimde sipariş kabulü, sipariş takibi, gelir modelleri, geliri artırma yolları, iletişim ve çalışma yöntemleri hakkında detaylı bir açıklama yerinde alacaksınız.

Trendyol Go kurye olmak için doldurmanız gereken başvuru formunda yer alan bilgiler :

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Şirket Tipi
TCKN
VKN
Doğum Yılı
Şehir
İlçe
Bölge
Eğitim Durumu
Aracınız var mı?
Kurye tecrübeniz var mı?
Nerelerde tecrübe kazandınız?
Referansınız varsa, belirtir misiniz?

Trendyol Teslimat Noktası Nedir? Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol Go Kurye Başvuru Şartları Neler?

Trendyol Go Kurye olabilmek için otomobile veya motora sahipseniz ve kurye olarak tecrübeniz varsa, ön başvuruda bir adım öne geçebilirsiniz. Bunlar dışında

Psikoteknik belgeleri ve SRC 4 belgelerini yanınıza alın,
Ehliyet
En az lise diploması
Sabıka Kaydı için gerekli

Trendyol Affiliate Sistemi Nedir? Trendyol Affiliate Sistemi Komisyon Oranları

Trenyol Go Kuryeler Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol Go Kurye olarak kabul edildikten sonra trendyol Go tarafından size uygun bir haftalık saat dilimi verilmektedir. Trendyol Go Kurye Saati ortalama 27 TL‘ye gelmektedir.

29 yaşından küçükseniz 1 yıl boyunca bağkur devlet tarafından ödenmektedir. Giderler işlenerek vergiden düşülebiliyor. Trendyol Go Kurye uygulamasında günlük maximum çalışma saati 14 saattir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu