Teknoloji

Ücretsiz YouTube Music Premium APK 2024

Ücretsiz YouTube Music Premium APK 2024. YouTube , hemen hemen her işletim sisteminde erişilebilen en iyi medya akışı web sitelerinden biridir. Hemen hemen her türden videoları içeren geniş bir kitaplığa sahiptir. Burada film klipleri, eğitim videoları, müzik videoları vb. bulabilirsiniz.

Ücretsiz YouTube Music Premium APK 2024

YouTube, Google Play Store’dan indirilip yüklenebilen kendi Android uygulamasına sahiptir. Bu uygulamanın tek dezavantajı, YouTube’da video izlerken başka uygulamaları kullanamamanızdır.

Bu nedenle, Android cihazınızın arka planında YouTube’u kullanarak şarkı çalamaz ve başka uygulamaları kullanamazsınız. Bu sorunu çözmek için YouTube, şarkıları ve müzik videolarını ücretsiz olarak arka planda yayınlamak için kullanılabilecek YouTube müziğini çıkardı!

Bununla birlikte, ayda 99 Rs’den satın alınabilen premium bir sürümü vardır.


YouTube Music Premium’un Özellikleri


1. Arkaplanda Oynatma

Yukarıda bahsettiğimiz gibi YouTube Music’in en kullanışlı özelliği, şarkıları akıllı telefonunuzun arka planında çalabilmenizdir. Bu özellik, YouTube’dan şarkı ve müzik videoları yayınlarken akıllı telefonlarında diğer uygulamaları kullanmak isteyen herkes için yararlıdır.


2. Reklamlardan Kurtulun

YouTube, videoların başında ve arasında gördüğünüz reklamlarla tanınır. Benzer şekilde, YouTube Music oynatma listenizi reklamlarla kesintiye uğratır. Ancak, bu uygulamanın premium sürümü reklam içermez. Böylece kesintisiz bir müzik akışı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.


3. Şarkıları Kaydedin

Tüm favori parçalarınızın bir listesini oluşturabilir ve bunları YouTube Music Premium uygulamasından indirebilirsiniz. Ardından, çevrimdışıyken bile bu şarkıları dinleyebilirsiniz! Bu özellik yalnızca premium üyeler için açılmıştır.


4. Keşfedin

Kafanıza takılan şarkıyı bulmak için YouTube Music Premium arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Şarkının sözlerini bulmak için arama çubuğuna yazabilirsiniz.

Bir boşuna 1 aylık ücretsiz premium abonelik deneme olarak. Ancak, gelecek aydan itibaren premium hizmetler için ödeme yapmanız gerekecek!

YouTube Music Premium‘u Android cihazınızda ücretsiz olarak almak için kullanabileceğiniz bir yöntem var. Bu yöntemde yer alan adımlar aşağıda listelenmiştir.


Ücretsiz YouTube Müzik Premium APK İndir

1- MicroG uygulamasını Android cihazınıza indirin ve kurun . Bu uygulama, YouTube Music Premium‘da Google hesabınızda oturum açmak için kullanılır.

MicroG


2- YouTube Music Premium MOD APK’sını güvenilir kaynaklardan indirin ve yükleyin .

 YouTube Müzik Premium APK


3- Şimdi, yüklediğiniz YouTube Music Premium modunda oturum açmak için MicroG’yi kullanın.


4- Ardından, Android cihazınıza yüklediğiniz YouTube Music Premium modunu başlatın.

Android cihazınızda YouTube Music Premium’a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler bu kadar… YouTube Music Premium hakkında bilmeniz gereken her şey ve bunu Android cihazınızda ücretsiz olarak nasıl edinebileceğiniz bu kadar. Herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, Google’ın önbelleğini cihazınızdan temizlemeyi deneyin ve tekrar deneyin.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 YouTube Premium Nedir?

👉 YouTube Hesap Doğrulatma Nasıl Yapılır?

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu