Kimdir

Yıldız Çağrı Atıksoy Kimdir, Nerelidir? Yıldız Çağrı Atıksoy Hayatı ve Biyografisi

Yıldız Çağrı Atıksoy Kimdir, Nerelidir?. Ünlü oyuncu Berk Oktay ile evlenen Yıldız Çağrı Atıksoy düğününe neredeyse tüm ünlüler katıldı. 2 yıldır birlikte olan çift 10 eylül 20223′ de dünya evine girdi. Bununla birlikte Yıldız Çağrı Atıksoy gelinliği de konuşulanlar arasında. Yıldız Çağrı Atıksoy oynadığı diziler merak edilirken bir yandan da Yıldız Çağrı Atıksoy Hayatı ve Biyografisi de araştırılmakta. İşte tüm merak edilenler…

Yıldız Çağrı Atıksoy Kimdir?

Dün gece yapılan düğün töreni ile dünya evine giren Yıldız Çağrı Atıksoy ve Berk Oktay düğünü çok konuşulanlar arasında yer aldı. Bir çok ünlünün katıldığı düğün sonrası paylaşımlar da oldukça merak uyandırdı. Başarılı oyunculuğu ile birçok televizyon dizisinde yer alan 1 Nisan 1986 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Atiksoy, ilk oyunculuk tecrübesini 2004 yılında ekrana gelen Büyük Buluşma adlı dizi ile yaşadı.

2010-2013 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle yıldızı parladı. Daha sonra Yedi Güzel Adam isimli dizide de Zehra karakterine hayat verdi. Bu diziden sonra Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini canlandırdı. Ayrıca TRT 1’de yayımlanan Şampiyon dizisinde Suna karakterini canlandırmıştır. Günümüzde ise, Atv’ de yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide 46. bölüm itibariyla Malhun Hatun karakterini canlandırmaktadır.


Yıldız Çağrı Atıksoy Hayatı ve Biyografisi

1 Nisan 1986 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin yanı sıra Plato Film’de oyunculuk eğitimi aldı. Yıldız Çağrı Atiksoy lise mezunudur. 2001 yılında ‘Hey Girl’ dergisinin düzenlediği ‘Kapak Kızı’ yarışmasında ‘yüz güzeli’ seçildi. İlk kez 2004 yılında ‘Büyük Buluşma’ adlı dizide rol alarak ekran deneyimini yaşadı 2005 yılında ‘Aşk Oyunu’, 2006 yılında ‘Emret Komutanım’, 2007 yılında ‘Yersiz Yurtsuz’, 2010 yılında ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’, 2014 yılında ‘Yedi Güzel Adam’, 2015 yılında ‘Evli ve Öfkeli’, 2017 yılında ‘Savaşçı’, ‘2019 yılında ‘Şampiyon’ dizilerinde oynadı.

2021 yılında ‘Kuruluş Osman’ dizisine ‘Malhun Hatun’ karakteriyle dahil oldu. 1986 doğumlu olan Yıldız Çağrı Atiksoy, 2022 yılı itibarıyla 36 yaşındadır. 2020 yılından beri aşk yaşadığı oyuncu Berk Oktay (d.1982) ile 2022 yılında evlendi. Yıldız Çağrı Atiksoy 1.76 metre boyunda, 58 kilo ve koç burcudur. Boş zamanlarında yüzmeyi, at binmeyi, strecthing bale yapmayı, aletli pilates yapmayı seviyor.

İnstagram 👉 Yıldız Çağrı Atıksoy


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Sinan Poyraz Kimdir, Kaç Yaşında? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu