Ağrı’da Öğrencilik Ve Öğrenci Hayatı

     1) Ağrı’da Üniversite Nerededir? Kampüsü Nasıldır?

Ağrı’da bulunan İbrahim Çeçen Üniversitesi Ağrı şehirleri içinde merkez ilçe kampüsünde bulunur. Şehir ile arasında fazla mesai bulunmasa da diğer üniversitelere oranla şehir merkezine biraz uzaktadır. Büyük ve öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olan üniversite kampüsü şehrin en gözde yeridir.

     2) Ağrı’da Ulaşım Nasıldır?

Şehre yeni getirilen büyük özel halk otobüsleri dışında küçük dolmuşlarda bulunur. Dolmuşlar ve özel halk otobüsleri fazla pahalı değildir. Ulaşım yaklaşık olarak 1.5-3 lira arasında değişir.

     3)Ağrı’nın Ünlü Mutfağı Ve Fiyatları ?

Ağrı’nın kendine özgü yemek lezzeti ve damak tadı vardır. Sizler için hazırladığımız bu yemekler öğrenciler tarafından sevilir ve ucuz fiyata öğrencilere sunulur. Ağrı’nın bazı lezzetleri şöyledir: Hengel, Murtuğa, Yalancı Köfte, Ayran Aşı bunlardan sadece birkaçı.

     4) Ağrı Halkının Öğrencilere Yaklaşımı Nasıldır?

Ağrı halkı doğunun en güzel halk yapılarından biridir. Halk öğrencileri çok seviyor ve esnaf öğrencilere elinden gelen bütün iyiliği ve samimiyetini sunmaya devam ediyor.

     5) Ağrı’da Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Sanat ve kültür adında güzel gezilere tanıklık edeceğiniz bu şehir hafta sonları da güzel doğa gezileriniz için sizlere fazla seçenekler sunuyor. İshak Paşa Sarayı, Ağrı Dağı Milli Parkı gibi bu yerler sizler için güzel seçeneklerdir.4

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

5 Dev Firmadan İş İlanı….. İşte Detaylar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478