Gündem

Alaattin Çakıcı’dan Ümit Özdağ’a: Kabadayı Gibi Davranma, Savcılığa Git!

Alaaddin Çakıcı, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ve İçişleri Bakanı Bakanı Süleyman Soylu arasındaki tartışmaya dahil oldu. Alaattin Çakıcı, Ümit Özdağ-Süleyman Soylu tartışmasıyla ilgili “Biri birine hakaret ettiyse savcılığa şikayet eder. Adliyenin yolu varken sokak kabadayısı gibi şov yapıyor” dedi.

Alaattin Çakıcı’dan Ümit Özdağ’a: Kabadayı Gibi Davranma

Alaattin Çakıcı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Batı ve okyanus ötesinin Soros ile yakın teması olan bazı milletvekilleri bu zor süreçte çizmeyi aşmıştır. Biri birine hakaret ettiyse Cumhuriyet Savcılığı’na şikayet eder. Ne yazık ki milliyetçi damardan beslenen, partisine ihanet edip ayrı parti kuran, profesörüm diyen, adliyenin yolu varken bir sokak kabadayısı gibi arkasına birilerine alarak İçişleri Bakanlığı önünde şov yapmak kaydıyla kendisine de yine MHP ve Ülkü Ocakları’nda yetişip bir hanımefendinin peşine takılıp yuvasını terk eden geçmişte de kardeş kadar yakın olduğum İyi Partili milletvekili MHP’ye veryansın etmektedir” dedi.

“Dünya şu an bir kaosun içindedir” diyen Çakıcı, “Akıllı bilim adamları, siyasetçiler ve milletvekilleri bu kaosta devletin yanında yer alması gerekirken gelecek seçimler için Soros’un, okyanus ötesinin ve Avrupa Birliği’nin borazanını çalmaktadırlar” ifadelerini kullandı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu