Yaşam

Auranızı Olumsuz Etkileyen 9 Şey

Auranızı Olumsuz Etkileyen 9 Şey. Auranız, kim olduğunuzun ve enerjisel bedeninizin bu dünyada nasıl tezahür ettiğini çok önemli bir parçasıdır. Görebildiğiniz bir şey olmasa da, sizi gerçekten anlayabileceğinizden daha fazla korumak için çalışan bir şeydir.

Auranızı Olumsuz Etkileyen 9 Şey

Şimdi biraz daha açıklamaya ihtiyaç duyanlar için insan aurası hepimizin sahip olduğu ve enerji alanımızdan oluşan bir şey. Varlığımızdan yayılan enerjilerin tezahürüdür ve bir bütün olarak iç çi ve çakralarımıza doğrudan bağlıdır. Herkesin kendine özgü havası varken, ortak noktaları vardır ve yaşam yolculuğunuzda bulunduğunuz yere bağlı olarak benzer konulardan etkilenebilir.

Auramız olması gerektiği gibi olmadığında, fiziksel temsillerinin aşağı doğru sarıldığını hissetmeye başlayacağız. Auramızın onu temizlemek için biraz yardıma ihtiyacı olduğunu bulduğumuzda ve onu iyileştirmek için çalışmak önemlidir. Aşağıda, bu şeylerin yaşamınızda bulunmasına izin verirseniz, afetlerimizi etkileyebilecek farklı şeylerden bazılarını gözden geçireceğim, kendinize bildiğinizden daha fazla zarar veriyorsunuz.

1. Kendi ihtiyaçlarınızı başkalarının ihtiyaçlarından önce tutmak

Başkalarının ihtiyaçlarını bizden önce koyduğumuzda, aurasımız acı çeker. Bu anlamda onu doğru şekilde beslemeyi reddediyoruz ve sonuç olarak azalacak. Bu olmasına izin vermemiz gereken bir şey değil. Her şeyden önce başkalarının ihtiyaç veya isteklerinden önce kendi ihtiyaçlarımızla ilgilenmeye istekli olmalıyız.


2. Ruh kaybı

Bilmiyor olabilir olanlar için ruh kaybı, çoğu fark edilenden daha sık gerçekleşen bir şeydir. Bu, bir çok nedenden dolayı ortaya çıkabilse de, bunun üzerinde çalışmayı reddedersek, auramız sonuç olarak düşer. Bu olduğu zaman ruhumuzun bir kısmını kaybederiz ve onu bulmaya çalışıp sizden uzak tutan toksisite ile uğraşırsanız, içsel çalışmalarınız ve chi oldukça tıkanır.


3. Bu dünya / evrenin yüksek varlıklarıyla düzgün şekilde bağlantı kurmayı reddetmek

Hepimiz bu gezegende oturuyoruz ve daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Karşılaştığımız her şeyi kontrol altında tutan daha yüksek varlıklara dokunmuyorsanız, ortaya çıkan bazı olumsuz şeyleri fark edebilirsiniz. İçinizde ne kadar ayarlı olursa, auranız o kadar fazla olur.


4. Dışarı çıkıp gitmeden önce kendinizi düzgün şekilde topraklamayın

Her sabah kalktığımızda, auralarımızı ve kişisel enerjilerimizi bir bütün olarak korumak için kendimizi topraklamak için çalışmalıyız. Bunu yapmıyorsanız, kendinizi riske atmış olursunuz. Özellikle günlük yaşamınız söz konusu olduğunda, bu dünyada ilerlerken, dikkatli olmalısınız.


5. Olumsuz duyguları veya enerjileri serbest bırakmayı reddetmek

Hayatımızda olan ve bu şeylere tutunmak bizi ciddi bir şekilde düşürecek birçok farklı şey var. Karşılaştığınız kötü şeyleri bırakma yeteneğiniz yoksa, auranız sonunda bunu temsil eder. İçinde kilitlediğiniz negatif şeyler sonunda auranıza sızdıkları yerlere yol açar ve yaşamınıza karanlığı getirir.


6. Artık yaşamınızdaki bir amaca hizmet etmeyen eterik kabloları kesmeye zaman ayırmamak

Biri hayatımızı terk ettiğinde onlarla kordonları kesmek için çalışmalıyız. Bunu yapmazsak auralarımıza bağlanırlar ve hala konuşma şartlarımızda olsun ya da olmasın enerjilerimizden beslenirler. Lütfen bunun ne kadar önemli olduğunu hatırlayın ve özellikle açıklamak istediğiniz kelimeleri bulamadığınız şeyler hakkında üzüldüğünüzde, bunu yapmayı unutmayın.


7. Çok fazla çaba harcamak ve zaman zaman ‘hayır’ demeye isteksiz olmak

Hepimizin hayatımızda nasıl hayır diyeceğimizi bilmemiz gerekir. Asla fazla iş yapmamalısınız veya yapmak istemediğiniz şeyler yapmamalısınız. Hayatınız sizin hayatınızdır ve olumlu ve mutlu bir hava istiyorsanız, pozitifliği beslemeniz gerekir. Hiçbir şeyi fark etmeden olumsuz bir şekilde oynamaya zorlamayın.


8. Telefonunuzla veya diğer elektrikli cihazlarla yanınızda yatma

Elektronik ile uyumamalıyız. Bu şeyler, onu kabul etmek isteyip istemediğinizi auranızı etkileyecektir. Onların kendi enerjileri vardır ve şu anda gerçekten anlayamayacağınız şekillerde bizden çekilebilirler. Bu gece telefonunuzu odanın diğer tarafında bırakmayı deneyin ve uyku kalitenizin ne kadar iyi olduğunu görün.


9. Başkalarının drama içine besleme

Dramaya hayatlarımızda izin verdiğimizde, başkalarının bizden serbestçe beslenmelerine izin veririz. Kendimizi korumak ve güçsüzleri avlayanlardan uzaklaşmak yerine, kendimizi daha da kötüleştiriyoruz. Drama, güçlü ve güçlü bir aura istiyorsanız, yaşamınızda hiçbir yere sahip olmamalıdır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu