Kimdir

Aysun Subaşı Kimdir, Nereli? Aysun Subaşı Hayatı ve Biyografisi

Aysun Subaşı Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Soruları Masterchef yarışmasına konuk olarak katılan 5 kadın üreticiden biri olan Aysun Subaşı hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Masterchef’in bu haftaki dokunulmazlık oyununda 5 kadın üretici oy kullanacak bu konuklardan biri olan Aysun Subaşı hayatı ve biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Aysun Subaşı Kimdir, Nereli?

Masterchef yarışmasına konuk olarak katılan Aysun Subaşı programa İstanbul, Silivri Büyükkılıçlı’dan katıldı. Kadın üretici olan Aysun Subaşı manda yetiştiriciliği yapmaktadır ve manda ürünleri satışı yapmaktadır. Aysun Subaşı,  Silivrili çiftçi bir ailenin kızıdır ve İşletme bölümü mezunudur. Daha sonra Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümünü okuyarak veteriner teknikeri olmuştur. .

Masterchef 2023 yarışmasına 3 Ağustosta Türkiye’nin dört bir yanından 5 kadın üretici konuk olarak katıldı ve dokunulmazlık oyununda oylar kadın üreticiler tarafından kullanıldı.

Programda 5 kadın üreticisi oy kullanacak. 5’er yemekten 25 oy kullanılacak ve 13 oyu alan takım son dokunulmazlığın sahibi olacak.

Masterchef 3 Ağustos 2023 Konuk Jurileri:

  • Silivri’den Aysun Subaşı
  • İzmir Bergama’dan Elif Gelir
  • Konya Selçuklu’dan Hüsniye Tanaha .
  • Akhisar’dan Hayriye Hacet
  • Rize’den Firdevs Topal

Aysun Subaşı: Instagram

Aysun Subaşı: Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu