Üniversite

Bolu’da Öğrencilik Ve Öğrenci Hayatı

Şehrin dışında kalan üniversite Bolu’nun en gözde yerleri arasında yer alır. Kampüs açısından öğrencilere oldukça ihtiyaç karşılama konusunda yardımcı olur. Kampüs içinde kafeler ve kütüphane ile öğrenciler şehre gitmeden ihtiyaçlarını karşılarlar.

Bolu’da Ulaşım Nasıldır?

Bolu’da her 15 dakikada üniversiteden şehir merkezine ve her yere giden kolay ve hızlı ulaşım ile öğrenciler oldukça rahat seyahat ederler. Öğrenciler için özel indirimler de sunan belediye öğrencileri her anlamda düşünmeye devam ediyor. .


Bolu Mutfağı

Bolu’da yöresel yemekler dışında fast food ve hazır yemekler öğrenciler için farklı tercihler sunmaya devam ediyor. Esnafın öğrenciler için yapmış olduğu özel indirimler ile fazla pahalı olmayan yemekler öğrencileri sevindiriyor.


Bolu Halkının Öğrencilere Karşı Yaklaşımı

İnsanları seven bir halk yapısında olan Bolu şehri insanlara karşı çok ılıman davranırlar. Herkesin bildiği gibi öğrencilerin de mutlu yaşadığı bir şehirdir Bolu.


Bolu’da Gezilebilecek Yerler

Kışın ve yazın gezilecek bir sürü seçenek bulunduran bu şehir hepimiz için birer doğa harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bolu müzesi, Gölcük tabiat parkı bunlardan sadece bir kaçıdır.


Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tanıtım Videosu


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu