Üniversite

Burdur’da Öğrencilik Ve Öğrenci Hayatı

Burdur’un tam merkezinde bulunan bu güzel ve yeni kurulmuş olan üniversite öğrenciler oldukça güzel avantajlar sağlamaya devam ediyor. Tüm öğrencilerin kampüste güzel vakitler geçirdiği bu üniversite herkesi etkilemeyi başarmıştır.

Burdur’da Ulaşım Nasıldır?

Kendince fazla alana kurulu olan Burdur şehrinde ulaşım oldukça gelişmiştir. Öğrenciler için ek seferler ile üniversiteye kaldırılan otobüsler öğrencileri sevindirmeye devam ediyor. Ulaşımda öğrencilere ek indirimler sunulmaktadır.


Burdur Mutfağı

Burdur’un kendine has yemek lezzeti ile öğrencilere sunulan indirimler düşünülürse oldukça keyifli ve ucuz bir hizmet sunulmaktadır. Sokak lezzetleri ve lokantalarda uygun fiyata bu lezzetleri yiyebilirsiniz.


Burdur Halkının Öğrencilere Karşı Yaklaşımı

Burdur halkının insana verdiği samimi hava öğrencilere yansıtılarak oldukça samimi hava içinde okuyan öğrenciler gayet rahat bir şehir ortamında okullarında öğrenim görmektedirler. .


Burdur’da Gezilebilecek Yerler

Burdur bulunduğu bölge bakımından nehirinden gölüne ve tabiat alanlarına oldukça verimli bir şehirdir. Bu yüzden öğrenciler burdur şehrinde hiç sıkılmadan gezerler ve ziyaretlerde bulunurlar. Salda Gölü, Gölcük tabiat parkı bunlardan sadece bir kaçıdır.


Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tanıtım Videosu


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu