Kimdir

Burcu Geriş Kimdir, Kaç Yaşında? Burcu Geriş Hayatı ve Biyografisi

Burcu Geriş Kimdir, Kaç Yaşında?. Finans Direktörü ve TAV Havalimanları Holding Finans Başkan Yardımcısı olarak iş dünyasında başarılı iş kadını olarak isminden sık sık söz ettiren Burcu Geniş merak edilen isimlerden oluyor. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Burcu Geriş iş hayatına Garanti Bankası’nda Hazine ve Proje Finansmanı bölümünde başladı. Peki Burcu Geriş Nerelidir? Burcu Geniş Kiminle Evli? gibi en çok merak edilen soruların yanıtlarına makalemizden ulaşabilirsiniz. İşte Burcu Geriş Hayatı ve Biyografisi.

Burcu Geriş Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında?

Burcu Geriş, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra London Business School ve Columbia Business School’da MBA yaptı.

Kariyerine Garanti Bankası’nda başlayan Geriş, 1999-2005 yılları arasında bir dizi özelleştirme, altyapı ve enerji projesinin finansmanında görev aldı. Proje finansmanı, kurumsal finansman ve hazine alanlarında 15 yıllık mesleki tecrübeye sahip olan Burcu Geriş, TAV Havalimanları Holding bünyesine 2005’te katılan Geriş, Şirket’in Proje ve Yapılandırılmış Finansman Bölümü’nün başında yer aldı. Burcu Geriş, İngilizce ve Fransızca bilmektedir, evli ve 2 çocuk annesidir.


Burcu Geriş Hayatı ve Biyografisi

TAV bünyesindeki şirketlerde yönetim kurulu üyeliklerinin yanı sıra Women Corporate Directors (WCD) , Global Board Ready Women (GBRW), BÜMED, CBS ve LBS Mezunlar dernekleri üyeliği bulunan Geriş, 2013 yılında, her yıl Women’s Forum tarafından düzenlenen ve 40 yaşın altında geleceği yönlendirecek kadın profesyonellerin ödüllendirildiği Rising Talents programına seçilen dünyadaki 16 kadından biri oldu.


Burcu Geriş: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu