Oyun

Candy Crush Saga Son Seviye Kaç? 2024 Candy Crush Saga Kaç Bölüm?

Candy Crush Saga Son Seviye Kaç? 2024 Candy Crush Saga Kaç Bölüm? Candy Crush Saga Kaç Level’de Bitiyor? Popülerliği bitmeyen oyunlardan olan Candy Crush Saga bir üçlü eşleştirme bulmaca oyunudur. 2012 yılında yayınlandığı tarihten bu yana en çok oynanan oyunlardandır. Gelin hep birlikte Candy Crush Saga hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Candy Crush Saga Son Seviye Kaç?

Candy Crush Saga üçlü şeker birleştirerek bölümleri geçebildiğiniz bir oyun ve seviye atladıkça zorlaşmaktadır. Candy Crus Saga oyunu 65. bölümden sonra zorlaşmaktadır. Candy Crush Saga oyunu 2023 yılında yapılan son güncelleme ile 1.400 seviyeye yükseltilmiştir.

Candy Crush Saga oyunu sürekli güncellenmektedir ve oyun tarihi boyunca oyunu bitiren henüz olmamıştır.

En son bir oyuncu 12902 seviyeye kadar gelmiştir videosu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Candy Crush oyunu 2023 yılı itibariyle 115 milyon tekil kullanıcının oynadığı biliyor.

Candy Crush Saga’nın tüm seviyelerini tamamladığınızda bir tebrik mesajı alırsınız ve her hafta eklenen yeni seviyeleri oynamak için bir hafta beklemeniz gerekir.


2024 Candy Crush Saga Kaç Bölüm?

Candy Crush bölümü 2023 yılı itibariyle 1.400 bölüme yükseltilmiştir. Candy Crush’ta beş farklı seviye vardır bu seviyelerde farklı görevler verilir. Bu seviyeler Jelly, Ingredients, Candy Order, Mixed Mode ve Rainbow Rapids’i içerir.

Jelly

Bu seviyede, oyuncunun tahtadaki tüm jöleleri kaldırması ve belirli sayıda jöleyi tamamlaması gerekir.


Ingredients

Kara tahtada görebileceğiniz farklı içerik türleri vardır. Tüm bu malzemeleri azaltmak, aynı renkten en az üç şekerle düz veya yatay çizgiler yaparak birleştirmek gerekiyor. .


Candy Order

Bu seviyede oyuncunun tahtada düzenlenmiş bazı şekerleri toplaması gerekir.


Mixed Mode

Bu seviye hem jöle hem de malzemeleri aynı anda tamamlamanız gereken iki seviyeli türün birleşimidir.


Rainbow Rapids

Bu tür şeker imha seviyesinde amacınız, çıkış noktalarına giden gökkuşağı şekerlerini toplamanın yolunu açmaktır. Belirli bir kategorinin parçası olmayan belirli miktarda öğe toplamanız veya belirli bir hareket miktarı içinde mümkün olduğunca çok puan almanız gereken bazı seviyeler bulacaksınız.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu