Yaşam

Cellicaderm Krem Ne İşe Yarar? Cellicaderm Krem Yorumları

Cellicaderm Krem Ne İşe Yarar? Cellicaderm Krem Yorumları. Cellicaderm krem içindeki centella asetika bitkisi özü sayesinde cildin koruyucu bariyerlerini canlandırarak pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Aynı safa, papatya, buğday ve ölmez çiçek bitki özleriyle desteklenen formül, cildinizi onarır, hücreleri yeniler ve yaraları iyileştirir. Yara, yanık, cilt lekeleri ve sivilce lekeleri tedavisinde etkili bir kremdir. 

Cellicaderm Krem Ne İşe Yarar?

Cellicaderm krem içindeki bitki özleri sayesinde cildinizin korucu bariyerlerini canlandırarak yüzünüzün pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Cellicaderm krem içindeki centella asetika bitki özü sayesinde cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur. Aynı zaman da kuru ciltler için gerekli nem ihtiyacını karşılar. Cellicaderm krem temiz cilde yeteri kadar miktarda kremi yedirene kadar uygulanır. Gün içersinde istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterecektir. Callicaderm krem kırışıklar için hücre yenileme etkisi olduğu için kısmen etkilidir.

Fit & Alive Cellicaderm Krem Faydaları; 

  1. Cindiniz onarır ve pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar.
  2. Tahriş olmuş kuru ciltleri onarır.
  3. Güneş ışınlarının cilt de oluşturduğu problemleri hafifletir.

Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Cellicaderm Krem Kullanıcı Yorumları

Cellicaderm krem kullananlar hücrelerin yenilenmesini , doğum ve güneş lekelerinin giderilmesini ,düzenli kullanımda kırışıklıkların giderilmesini , sivilce. akne izlerinin geçmesini sağlıyor. Üstelik kortizon içermiyor. Çocuklarda da kullanılabilir. Yağlı ciltler kullanması önerilmiyor. Akşamları temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Benim gibi günlük temiz cildinize makyaj bazı olarak uygulayabilirsiniz.
Egzama üzerindeki etkilerinden çok memnun kaldık umarım sizlerde memnun kalırsınız.


Cellicaderm Krem Fiyatı 2024

Cellicaderm krem fiyatı 2024 yılı itibari ile 179,00 TL’dir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

👉 Munderm Jel Ne İşe Yarar? 

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu