Kimdir

Dilek Cesur Kimdir, Kaç Yaşında? Dilek Cesur Hayatı ve Biyografisi

Dilek Cesur Kimdir, Kaç Yaşında?. Günümüzde bir çok kitap yazan ve bir çok önemli projede yer alan Dilek Cesur Nerelidir? merak edilmekte. Bir çok ebeveyn tarafından yoğun ilgi ile takip edilen Dilek Cesur kitapları da oldukça revaçta. Gelin birlikte Dilek Cesur Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Dilek Cesur Kimdir?

Eğitimci ve yazar olan Dilek Cesur, son günlerde en çok araştırılan isimlerden oldu. Şimdiye bir çok kitap yazan ve aynı zamanda eğitimci olan Dilek Cesur bir ok ebeveyn tarafından ta sosyal medyada takip edilmekte. 1984 doğumlu olan Dilek Cesur 2024 yılı itibarı ile 40 yaşındadır ve aslen Eskişehirlidir.

Eskişehir’de dünyaya gelen yazar Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 12 yıldır devam ettirdiği öğretmenlik mesleğinin yanı sıra oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler aldı. Oyunları ve etkinliklerin çocukların gelişim sürecine katkılarıyla ilgili çalışmalar yaptı. Evli ve iki çocuk annesidir.


Dilek Cesur Hayatı ve Biyografisi

Bir çok söyleşiye katılan Dilek Cesur, Çocuklar hakkında ebeveynlere verdiği psikolojik desteklerde ile de sıklıkla tanınmakta. Yazdığı kitaplardan da anlaşılacağı gibi Ailelere çocuklara nasıl davranması gerektiği hakkında bilgiler vermektedir. yazar Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 12 yıldır devam ettirdiği öğretmenlik mesleğinin yanı sıra oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler aldı.


Dilek Cesur Kitapları

  • Sabırlı Aileler
  • Susma Konuş Çocuk
  • Seni Anlıyorum Anne
  • Seni Anlıyorum Çocuk

İnstagram 👉 Dilek Cesur

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu